Студентське життя – це один з найпрекрасніших періодів в житті людини і колектив гуртожитку №3 намагається створити всі умови для того, щоб ці роки надовго запам’яталися нашим студентам, щоб у нас вони відчули себе господарями, учасниками навчально-виховного процесу.

Невід’ємною складовою Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії є гуртожиток №3. Велика п’ятиповерхова споруда стала справжньою домівкою для 75 студентів.

На першому поверсі гуртожитку знаходяться адміністративні приміщення, перукарня, душова кімната, швейний цех, кімнати вихователя і коменданта, куди студенти можуть звернутися за порадою, де їх завжди вислухають та допоможуть у вирішенні різних життєвих ситуацій, тут вони отримають індивідуальну консультацію з особистих питань. Студенти проживають на трьох поверхах гуртожитку на ІІІ, IV і V.

На кожному поверсі знаходиться 6 секцій. У кожній секції є туалет, умивальник та 2-3 кімнати, які забезпечені необхідним інвентарем. Кімнати розраховані на проживання 2-3 осіб. На поверхах обладнано по одній кухні зі стаціонарними електроплитами та кухонними столами.

У гуртожитку створені належні умови для навчання, проживання та відпочинку.

На території гуртожитку є спортивна площадка, на якій в осінньо-весняний період студенти грають у волейбол, проводять змагання між командами гуртожитку.

Доброю традицією в нашому гуртожитку стали виховні заходи, що формують в студентів любов до Батьківщини, сумлінне ставлення до навчання, праці, прищеплюють юнакам та дівчатам кращі риси характеру. Під час заходів студенти проявляють свої творчі здібності та відпочивають. Вечори відпочинку, зустрічі з відомими людьми Хорольщини проходять у вестибюлі гуртожитку.

Ініціатором і організатором проведення заходів у гуртожитку є студентська рада, яка діє на підставі Положення про студентський гуртожиток, затвердженого на загальних зборах студентів. Координує і спрямовує роботу студентської ради гуртожитку вихователь.

Засідання ради гуртожитку проводяться кожного тижня. У своїй роботі рада велику увагу приділяє дотриманню студентами правил проживання та поліпшення житлово-побутових умов студентів, організовує рейди перевірки кімнат, санітарні дні, чергування по секціях, кухнях, поверхах, чергування по гуртожитку, на прохідній, впорядкування територій. З метою покращення побутових умов на засіданнях студентської ради гуртожитку заслуховують повідомлення старости поверхів, секцій, зауваження старости гуртожитку, розглядаються порушники дисципліни.

Рада гуртожитку відповідає за випуск газети «Колючка».

В кінці кожного семестру проводиться конкурс на кращу кімнату гуртожитку. Переможців відзначають призами.

Наші кращі кімнати.

Кожного вечора гуртожиток відвідують чергові викладачі, що більше дисциплінує студентів і вони мають додаткову можливість отримати консультації та рекомендації з вивчення тих чи інших дисциплін.

У системі виховної роботи в гуртожитку важливе місце займає вихователь, яка сприяє створенню в гуртожитку здорового морально-психологічного клімату, організовує проведення засідань студентської ради гуртожитку, постійно проводить індивідуальну роботу зі студентами, тісно співпрацює з їх батьками.

Особлива увага приділяється студентам, які потребують підвищеної педагогічної уваги, дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування.

Тож запрошуємо всіх бажаючих абітурієнтів вступати до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії і проживання в гуртожитку №3.