На території студентського містечка Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії розташований гуртожиток №1, який радо зустрічає студентів.

У ньому створені всі необхідні умови для проживання, занять, відпочинку, фізичної культури, виховної роботи. У гуртожитку проживають 135 студентів, які навчаються на відділеннях «Механізація і організація виробництва сільськогосподарської продукції» та «Енергетика агропромислового виробництва». Студенти гуртожитку користуються приміщенням навчального та культурно-побутового призначення.

Гуртожиток секційного типу. У кожному поверсі по 8 секцій, в секції - по 2-3 кімнати. У нашому гуртожитку працює кімната відпочинку, кімната самопідготовки, душ, на кожному поверсі обладнана кухня.

Затишна кімната для відпочинку є місцем проведення цікавих зустрічей, тематичних вечорів, змістовних бесід. У гуртожитку №1 працює постійно діючий тренажерний зал. На 3 поверсі у холі обладнана світлиця, на 2 та 4 поверхах-кімнати для відпочинку, де студенти відпочивають та проводять цікаві зустрічі.

Основним органом студентського самоврядування, через який здійснюється вся робота в гуртожитку, є рада гуртожитку.

Студентською радою гуртожитку були проведені вечори: «Козацькому роду - нема переводу» (для студентів нового набору), «Дозвольте з Вами познайомитись», «Рік Півня на порозі вже, він щастя й радість принесе», "Свято Осені", "День закоханих".

Шашковий турнір

Переможці змагання

Щовівторка членами студентської ради проводяться рейди перевірки чистоти та порядку в житлових кімнатах, у секціях та місцях для загального користування. За результатами цих рейдів у кінці навчального року визначаються переможці конкурсу на кращу кімнату. Кращі кімнати гуртожитку:

Кімната №212 – Сокирко Дмитро та Жадан Ігор;

Кімната №316 – Кравченко Наталія та Олійник Діана;

Кімната №416 – Удодик Ростислав та Удодик Віталій;

Кімната №507 – Бежук Денис та Пугачов Дмитро.

Озеленення території гуртожитку - справа кожного його мешканця. Кожного року в гуртожитку №1 проводяться акції з озеленення території перед весняно-літнім періодом - часом, коли студенти більше приділяють уваги відпочинку на свіжому повітрі.

Найкращою прикрасою гуртожитку є квіти. Красиві та здорові рослини впливають на емоції дітей, розвиваючи естетичні почуття. З любов’ю доглядають за кімнатними квітами студенти гуртожитку.

Студенти в нашому гуртожитку - креативні, веселі, сучасні люди. Вони добре навчаються і стають професіоналами своєї справи. У вільний час організовують різноманітні свята і весело відпочивають. Якщо ти визначився і обрав професію механіка, якщо ти вирішив стати справжнім господарем своєї землі, то наш гуртожиток саме для тебе. 

Здрастуй, абітурієнт!

Ми чекаємо на тебе!

Завідувач гуртожитку – Миргородська Ніна Михайлівна

Вихователь – Горб Людмила Олександрівна

Чергові – Погребняк Людмила Данилівна; Мусієнко Наталія Анатолівна; Костиря Галина Миколаївна;

Прибиральниці - Кульчій Лариса Дмитрівна; Тур Валентина Іванівна;

Прачка – Марченко Наталія Григорівна.