ПІБпароль

Шановні користувачі!

В звичайному режимі наш сервіс передбачає смс інформування на мобільні телефони, що стане в нагоді всім клієнтам, особливо тим, у кого немає постійного доступу до мережі інтернет.

Переваги системи

Для шкiл

 • Підвищення рівня успішності
 • Інформування батьків
 • Підвищення престижу школи
 • Оповіщення батьків про батьківські збори та інші організаційні заходи
 • Гарантія збереження оцінок учнів
 • Автоматичне формування звітів про навчальний процес

Для батькiв

 • Контроль відвідуваності занять і виконання домашнього завдання
 • Достовірні оцінки дітей
 • Активна участь у шкільному житті
 • Актуальний розклад занять
 • Результати контрольних заходів та іспитів

Контакти

 • 050-578-43-63

 • info@ocenka.pl.ua

Світова практика

Поки в Україні тільки починають використовувати електронні шкільні щоденники, в багатьох інших країнах світу без цієї системи вже не можуть уявити успішний навчальний процес. Великобританія, Хорватія, Латвія, Росія, Білорусія, Малайзія, Італія, Франція - це лише невеликий список держав, у шкільній освітній системі яких активно і успішно використовують електронні щоденники. Географія популярності цієї системи, так само як і позитивні зміни, які вона спричиняє - росте з кожним днем.

Електронний щоденник - географія популярності

Латвія

Електронні щоденники вже протягом 5 років успішно існують в системі шкільної освіти Латвії. Їх зручність і ефективність встигли оцінити більше половини латвійських шкіл, до кінця 2009-2010 навчального року систему запровадять в 523 (з 1000) середніх навчальних закладах країни. Результатами програми задоволені всі представники навчального процесу. Учням вона дозволила набагато більше сконцентруватися на навчанні, батькам - завчасно дізнаватися про успіхи своїх дітей, а вчителів - позбавила від складної паперової тяганини. Більше 80% шкіл, що використовують систему електронних щоденників, відмовилося від ведення паперових щоденників і журналів. «Вчителі зрозуміли, що використання цієї системи - дуже великий плюс для них. "Програма значно полегшила важку роботу педагога", - з радістю говорить Ганна Кремане, заступник директора ремісничої середньої школи Балві з питань освіти.

Схоже, в недалекому майбутньому систему електронних щоденників будуть використовувати абсолютно всі школи Латвії. В усякому разі, в цьому більш ніж упевнений Андріс Гайлітіс, голова правління IT-підприємства, який розробив систему електронних щоденників у цій країні: «Коли п'ять років тому наша компанія впровадила проект електронних щоденників «e-klase»(Електронний клас), ми ясно визначили мету - охопити всі школи країни і поступово перейти на електронні класні журнали. Зараз ми можемо із задоволенням визнати, що наближаємося до своєї мети, тому що все більше шкіл визнають переваги електронних щоденників. Адже вони допомагають заощадити час, гарантують точність даних, і надають аналітичну інформацію як вчителям, так і школярам та їх батькам».

Цікавою особливістю латвійських електронних щоденників є особлива фінансова стимуляція батьків. Батьки не дуже старанних учнів платять за послуги більше, ніж ті, чиї діти мають похвальну успішність - оплата проводиться за кількістю вхідних повідомлень. Тобто, чим більше зауважень отримав дитина, тим більше доводиться платити його батькам.

Білорусія

Електронні щоденники активно впроваджуються і в білоруських школах. Свою ходу цей проект розпочав у 2007 році і на сьогоднішній день набирає все більше популярності.

До цієї системі вже підключилися багато шкіл Мінська, Гродно та інших міст Білорусії.

Керівник проекту електронних щоденників Dzennik.By Арсен Восканян з радістю відзначає успіхи системи: «Батьки, які користуються електронними щоденниками, відзначили у своїх дітей поліпшення успішності, а також відсутність пропусків занять. Жити батькам стало спокійніше, діти ж відчули, що повинні відповідати за свою поведінку й оцінки не коли-небудь, а відразу, оскільки інформація стає відомою в той же день, коли дитина отримала оцінку або пропустила урок».

Нововведення припало до душі і вчителям шкіл. Ще б пак, адже воно істотно розвантажило їх від рутинної паперової роботи. Інформацію про успішність школярів збирають оператори, що працюють у проекті. Вони щодня приходять до шкіл, заносять у свій комп'ютер дані, потім відправляють їх на сервер, звідки вони і потрапляють до споживача.

Великобританія

У школах Великої Британії електронні щоденники успішно діють з 2004 року. Саме тоді в якості експерименту близько ста англійських шкіл підключилися до інформаційної системи, що дозволила батькам одержувати в СМС, по голосовій та електронній пошті інформацію про шкільну діяльність своїх дітей. Нововведення настільки припало до душі британцям, що вже в наступному році систему електронних щоденників впровадили у школи Уельсу, Ірландії, Шотландії.

Міністр Освіти Шотландії Пітер Пікок назвав електронні щоденники ефективним методом боротьби з прогулами. А викладачі британських шкіл впевнені, що система дозволяє вберегти дітей від негативного впливу вулиці.

«Впровадження електронних інформаційних систем стало необхідним тому, що записи в щоденниках і листи батькам - це застарілий і неефективний спосіб спілкування. До того ж, саме батьки поставилися до них із великим ентузіазмом. Постійно одержуючи інформацію про те, де знаходиться школяр, вони можуть уберегти дитину від вуличних спокус», - зазначила директор англійської гімназії Джілберт Ройс.

Малайзія

Програма впровадження електронних щоденників в малазійських школах отримала назву «Електронний вчитель». На сьогоднішній день вона активно завойовує популярність в країні. «Учнівські паперові щоденники, як засіб комунікації між учителями та батьками школярів морально застаріли і практично повністю зжили себе, - вважають викладачі малазійських шкіл. - Випадки, коли діти підробляють підписи старших, стають повсякденною реальністю, тому без нововведень інтернет-технологій обійтися ніяк не можна. За допомогою електронних щоденників всі дані про отримані відмітках, зауваження по поведінці учнів та інші важливі відомості розміщуються в інтернеті, і батьки отримують до них цілодобовий доступ».

Росія

У сусідів росіян електронні щоденники теж користуються величезною популярністю. На сьогоднішній день дана система діє в освітніх установах багатьох міст: у Москві, Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону, Оренбурзі, Новосибірську, Омську, Томську, Красноярську, Іркутську.

Електронними щоденниками в Россі вже зацікавилися на державному рівні. Президент країни Дмитро Медведєв в найближчому майбутньому запропонував ввести дану інновацію: «Давайте ось як зробимо: паперову форму журналу і щоденника прибирати не будемо, а зобов'яжемо школи паралельно ввести ці електронні документи. У всякому разі, журнал точно можна ввести», - сказав глава Російської Федерації на засіданні президії Держради.

Школи, що підключилися до системи електронних щоденників, нововведенням більш ніж задоволені. «Впровадження електронного щоденника за невеликий період дозволило зблизити педагогів і дітей. Система дисциплінує учнів - зменшилися пропуски з неповажних причин. Учні, що відсутні через хворобу, можуть без проблем дізнатися домашнє завдання. Позитивні зміни спостерігаються і в успішності учнів, так як посилюється контроль з боку батьків », - ділиться приємними спостереженнями Федина Тетяна директор школи № 700 з Санкт-Петербурга.

Позитивний досвід розвинених країн світу

Електронні щоденники використовують практично у всіх розвинених країнах світу. Програма щільно вкоренилася в освітній системі Сінгапуру, де однією з її головних цілей є боротьба з прогулами.

У Хорватії програма електронних щоденників існує за підтримки та фінансування Міністерства освіти країни і впроваджена у більшості шкіл держави.

У Франції система настільки популярна, що в її честь вже складають прислів'я, одна з яких звучить так: «Візьміть порцію сміливості, трохи зарозумілості та можливості Інтернету - і ви отримаєте віртуальну школу». У французьких електронних щоденників є своє особливе нововведення - учні зобов'язані фіксувати домашнє завдання в електронному вигляді, тому виправдання про втрату д / з вже не актуально. В Об'єднаних Арабських Еміратах з системою електронних щоденників школи познайомилися ще в 2003 році. Сьогодні нею користуються не лише школярі, але й студенти, завдяки чому оцінки з контрольних та іспитів стають відомими моментально.

Дуже популярна система електронних щоденників і в Італії, тут в ній бачать плюси не тільки у підвищенні успішності і відвідуваності, але і в скороченні «паперової тяганини». Щоб повністю замінити папери закладів середньої освіти на електронні пристрої, міністр юстиції країни вирішив витратити близько 240 мільйонів євро.

Електронний Щоденник - 2011