Головна

11 травня 2017 року в Хорольському агропромисловому коледжі була проведена відкрита виховна година для студентів груп М-31і О,Е-11 на тему «Моє хобі». Важливість цієї виховної години важко переоцінити, адже хобі – це одна із значущих складових життя кожної людини. Займаючись улюбленою справою, людина задовольняє найважливішу, з точки зору душевного комфорту, потребу в самореалізації, що забезпечує їй духовне зростання і дає життю набагато більше яскравих фарб і позитивних емоцій.

Мета даного заходу – це розширити знання студентів щодо видів праці, захоплень людей. Розвивати уміння вчитися жити, використовуючи для цього усі можливості, які дають освіта, самоосвіта, самоаналіз, життєві обставини та досвід. Формувати у студентів характер, волю, бажання вдосконалювати дух і тіло, мати активну життєву позицію.

При проведенні заходу були розкриті такі важливі питання: «Що таке хобі?», «Вісім способів знайти нове хобі», «Захоплення (хобі) студентів». Особливо сподобався студентам аналіз анкети, яка була проведена заздалегідь. За результатами анкетування наші студенти люблять: займатися спортом і риболовлею, грати в шахи і комп’ютерні ігри, подорожувати і читати книги, фотографувати і малювати, вишивати бісером, в'язати і шити. Цікавляться технікою і пауерліфтингом. Студенти цих груп: Пасічник Ліза, Радченко Іван, Ліпша Валерія, Господинько Ігор, Кізіма Тетяна і Савченко Ілля підготували цікаві і змістовні презентації про свої захоплення, які присутні оцінили оплесками.

Під час проведення заходу студентам були показані відеоролики «Топ самих популярних захоплень у світі», «П’ять хобі, які тренують мозок», « Топ самих незвичайних захоплень у світі», «Цінність людського життя», «Заповіт Матері Терези».

Маю сподівання, що цей виховний захід сподобався нашим студентам. Люди стають щасливі, коли займаються саме тим, що їм подобається. Шкода, але багато людей вважають це чимось майже недосяжним, далекою мрією. Така позиція в корені неправильна. Ваше хобі і захоплення можуть стати вашою професією, і забезпечити вас не тільки фінансовим благополуччям, а й моральним задоволенням .