Головна

Студент - звучить гордо. Кожен з нас або був студентом, або у майбутньому готується стати. Тому мета кожного педагога не тільки навчити ,а й максимально наблизити теорію до практики. У педагогічних виданнях активно обговорюються питання оновлення змісту освіти, запровадження інноваційних освітніх технологій, відмови від суто репродуктивних форм організації навчальної діяльності студентів. Звичайно, ці питання залишаються в центрі уваги вже не одне десятиліття. І зараз швидкими темпами приходить процес оновлення в освіті, що спонукає приєднання України до Болонського процесу.

У рамках декади економічних дисциплін була проведена зустріч у формі ділового спілкування студентів із керівником фіскальної служби(податкової інспекції) Семиженко Наталією Василівною з теми «Плати податки- живи в достатку » (фото 1)

Мета проведення навчально-пізнавального заходу: закріпити та систематизувати знання, ознайомити студентів з роботою податкової інспекції; провести дослідження у сфері податків; розвивати у студентів інтерес до майбутньої професії, вміння демонструвати набуті знання з дисципліни; виховувати почуття відповідальності за виконання професійних обов'язків, уміння відстоювати власну думку, економічну культуру.

Наталія Василівна дуже цікаво розповіла про платників податків по Хорольському району, роботу податкової служби та переваги електронної звітності, формування та розподіл державних, місцевих податків, про декларування доходів громадян, складання податкової звітності. Крім цього, визначила переможців конкурсу «Податки очима студентів». Тож 1-місце виборола студентка групи О-31 Хало Марія.(фото 2)

А ОСЬ І СЮРПРИЗ для студентів коледжу Наталія Василівна вручила 2 ноутбука:1 ноутбук Наталія Василівна вручила голові ради студентського самоврядування, 2 - для бібліотеки.(фото 3,4)

Фото 3 Наталія Василівна вручає 1 ноутбук голові ради студентського самоврядування, для роботи ради студентського самоврядування

Дуже жваво і цікаво пройшла зустріч з практиком, керівником фіскальної служби і просто чарівною жінкою, Семиженко Наталією Василівною, яка залишила в серцях студентів не тільки власні професійні знання, а і бажання навчатися, стати волонтером податкової служби та мати кар’єрний успіх у житті, бо « Студент - це велика криниця нерозкритих здібностей та таланту». На згадку про таку цікаву, неординарну зустріч студенти вручили Наталії Василівні картину-вишиванку, вишиту власноручно студенткою гр.О-31 Чайкою Яною.(фото 5)

Фото 5 Подарунок від вдячних студентів коледжу. Картина вишиванка, виготовлена майстрине, студенткою групи О-31 Чайкою Яною

Студенти,викладачі ,працівники бібліотеки дуже ВАМ ВДЯЧНІ, НАТАЛІЄ ВАСИЛІВНО!!! За змістовну розмову та такі чудові і дуже необхідні для студентів коледжу подарунки!!!