Головна

Якщо в Україні президентські вибори під питанням, то в Хорольському агропромисловому коледжі Полтавської державної аграрної академії студентського керівника собі вже обрали. Вибори голови Ради студентського самоврядування – одна з найцікавіших подій у коледжі. Тут усе, як під час справжніх виборів: агітація, дебати, зустрічі, урни для голосування, а також справжня підтримка «своїх» виборців, тобто друзів.

26 квітня 2017 року відбулися перші в історії коледжу прямі таємні вибори голови Ради студентського самоврядування Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії.  

Голосування тривало з 900 до 1500. Про розташування виборчої дільниці було повідомлено у навчальних групах, на сайті коледжу, а також в оголошеннях, які були розміщені у приміщенні навчального закладу. 

Кандидатами на посаду голови Ради студентського самоврядування були: 

1. Бибченко Владислав – студент групи М-14; 

2. Бондар Олександр – студент групи М-11; 

3. Вишар Олег – студент групи А-21; 

4. Ємець Дмитро – студент групи Ф-11; 

5. Четвертак Андрій – студент групи М-21. 

На цю серйозну і відповідальну посаду претендують сильні особистості. Їхній характер і самовідданість свідчать про бажання працювати. Усі кандидати активні діячі та мають повагу серед студентів та викладачів, а головне – готові взяти на себе відповідальність допомагати адміністрації коледжу та студентам.  

Напередодні виборів, відбулася зустріч кандидатів на посаду голови Ради студентського самоврядування. Найбільше виборців цікавило те, як новий голова Ради студентського самоврядування працюватиме над поліпшенням життя студентів, якими будуть перші дії кандидатів на цій посаді у разі їх обрання, та чи співпрацюватимуть вони з іншими студентськими організаціями. 

Явка на цьогорічних виборах становила 56,5% (тобто, 339 осіб).  

Перемогу здобув Бибченко Владислав – 78 голосів, або ж 24,76%. Ємець Дмитро набрав 74 голосів, що становить 23,49%. Четвертак Андрій набрав – 72 голосів, що становить 22,86%, Вишар Олег – 52 голосів, або 16,51% та Бондар Олександр – 39 голосів, тобто 12,38%. Бюлетені, які вважаються недійсними – 24 шт. 

Новообраний голова Ради студентського самоврядування Бибченко Владислав подякував виборцям та усім, хто був задіяний в організації виборчого процесу.  

Чи правильний вибір зробили студенти – час покаже. Зараз залишається побажати переможцю мудрості, сил та терпіння. А іншим кандидатам – не зупинятися на досягнутому, адже поразки загартовують та роблять Вас сильнішими.