Головна

Писанка — символ України, національне культурне надбання, що репрезентує неповторну сутність українського народу та нерозривну єдність з попередніми поколіннями.

З метою залучення студентської молоді до системи культурних і духовних цінностей, історичної спадщини українського народу та традицій національної культури 12 квітня 2017 року в коледжі було проведено виставку-конкурс художніх виробів «Відродись, писанко!».

У заході взяли участь 22 групи. Студенти мали змогу продемонструвати різноманітні техніки розпису писанок. На конкурсі було представлено писанки, котрі відповідали усім вимогам і традиціям українського писанкарства і абсолютно оригінальні писанки. Такий незвичайний формат конкурсу не обмежував учасників у прояві їхньої індивідуальності та фантазії.

Правду кажуть, що писанка — це шедевр мініатюрного мистецтва, в якому людина відображає усі сторони свого життя: історію, звичаї, традиції, вірування, естетичні уявлення, поетичні бажання та власні мрії. Цю думку підтверджує і різноманіття сюжетних композицій та неповторність кольорових гам, представлених на виставці. За результатами оцінювання місця були визначені так:

І місце – група Г – 31 (куратор Онищенко Н.В.);

ІІ місце – група О,Е – 31 (куратор Бровко Л.В.);

ІІІ місце – групи: О, Е – 21 (куратор Глюзіцька В.М.), Ф – 11 (куратор Мельніченко Л.В.);

Вітаємо переможців! 

Відмічені в окремих номінаціях:

«Сучасна писанка»: група А – 31 (куратор Біленко О.С.);

«Писанкові барви»: групи: О,Е – 11 (куратор Артеменко В.М); М – 13 ( куратор Микитенко В.Є.)

«Творчий підхід»: група М – 31 (куратор Цівина Л.М.);

«Майстерне виконання»: група Ф – 41 (куратор Єременко Н.С.);

«Великодній сувенір»: групи: М – 14 (куратор Бондаренко А.В.); М – 22 (куратор Виговський М.О.)

«Великодня фантазія»: група М – 21 (куратор Салогуб В.І.),

«Українська тематика»: група Ф – 31 (куратор Лізнова С.В.)

«Традиційна писанка»: група Ф – 21 (куратор Муц М.Р.)

«Пасхальна композиція»: групи: М – 11 ( куратор Петровський В.Г.), М – 12 ( куратор Онищенко Г.І.)

«Хорольські візерунки»: групи: Г – 21 (куратор Загривий Р.А.), А – 32 (куратор Устименко О.А.), А – 21 (куратор Стогній А.О.), А – 22 (куратор Вітряк А.В.), А – 11 (куратор Малюжко Н.О.), М – 33 (куратор Гаража В.М.)