Головна

Успішно і цікаво пройшов у коледжі День відритих дверей. Були присутні учні, вчителі та батьки шкіл Хорольського району, а також шкіл Семенівського, Лубенського, Гадяцького районів та смт. Оржиця.

З виступів директора Гузика Р.Т. та заступника директора з навчальної роботи Чишка М.М. майбутні студенти дізналися про коледж, його досягнення, умови, перспективи навчання, продовження освіти з ІІІ курсу у вищих закладах міст Полтави, Харкова, Києва, Кременчука та практики і працевлаштування за кордоном. Студенти всіх відділень презентували свої спеціальності, показали фільми-презентації та запрошували на навчання за спеціальностями «Агроінженерія», «Агрономія», «Електроенергетика», «Газова енергетика», «Менеджмент» та «Економіка».

Свої таланти представили студенти – співаки і танцюристи.

Завідуючі відділеннями Біленко О.І., Литвиненко В.В., Бедюх В.В. та викладачі Стогній А.О., Загривий Р.А., Бровко Л.В., Устименко О.А. провели цікаві бесіди та екскурсії по кабінетах аудиторіях та лабораторіях коледжу.

Ласкаво просимо до нас на навчання в один з кращих навчальних закладів України, який серед 110 закладів агроосвіти знаходиться на шостому місці.