Головна

З 27 березня по 7 квітня в коледжі у форматі декади економічних дисциплін було проведено цілий ряд змістовних заходів, які сприяли підвищенню професійного рівня студентів, їх всесторонньому і гармонійному розвитку. Розпочалась вона радіогазетою, в якій голова МЦК економічних дисциплін Муц Микола Романович визначив необхідність і мету проведення декади, ознайомив студентів і педагогічний колектив із заходами, місцем, часом і відповідальними за їх проведення.

27 березня, входячи у фойе коледжу, студенти відразу звернули увагу на стенд «Декада економічних дисциплін». Але їх вразив не стільки насичений економічною інформацією матеріал, як жива презентація спеціальностей: 073 «Менеджмент» (спеціалізація «Організація виробництва») та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (спеціалізація «Економіка та підприємництво»). Цей творчий захід підготували викладачі Бровко Л.В., Бойко Ю.В., Глюзіцька В.М. і Стеценко О.О, а над стендом із залученням кращих студентів працювали викладачі Глюзіцька В.М. та Тарасенко Т.Д.

А в бібліотеці тим часом студенти і викладачі мали можливість ознайомитись з новою економічною літературою «Книга вчить, як на світі жить». Багато із нас призабули цю істину, а дехто її і не знав. Тому викладачі Діхтярь Л.І. та Тур Д.М. приклали чимало зусиль, щоб відродити цю істину.

Цього ж дня викладачем Бойко Ю.В. проведено відкрите практичне заняття-екскурсію для груп М-34, М-43 та Е-31 з дисципліни «Організація і планування аграрного виробництва» на тему «Організація переробки зернових культур». Заняття проходило на Вишняківському спиртовому заводі державного підприємства «Укрспирт». Заступник директора Граб Володимир Іванович, головний технолог – Бондаренко Анатолій Степанович та головний економіст Ніжберський Олег Миколайович детально ознайомили студентів із технологією переробки зернових культур, виробничим процесом, визначенням собівартості і калькуляцією ціни на харчовий спирт. Живе зацікавлення студентів викликала розповідь про історію створення і розвитку 240-річного підприємства та оцінка економічної ситуації в переробній галузі.

На території Вишняківського спиртзаводу 

Заступник директора Граб В.І. та провідні спеціалісти заводу розповідають студентам і викладачам про історію створення підприємства 

«Факти. Події. Коментарі» - під такою рубрикою у вівторок, 28 березня, вийшла радіогазета підготовлена Тур Д.М. та Діхтярь Л.І. 

В середу, 29 березня, Глюзіцькою В.М. та Тарасенко Т.Д. в коледж були запрошені голова асоціації фермерських господарств району Москалець Микола Михайлович та фермер Васецький Юрій Петрович. За круглим столом разом із викладачами МЦК і майбутніми фермерами групи Ф-41 були обговорені проблеми та перспективи розвитку фермерства в Україні. Особливо активними під час обговорення проблемних питань були студенти групи Ф-41 Ярошенко Ярослав, Данилейко Ігор та Клімов Станіслав, котрі вже є членами фермерських господарств, які очолюють їхні батьки. 

Ранкову радіогазету 30 березня підготувала Мироненко В.В., в ефірі якої лунали цікаві та пізнавальні історії успіху відомих підприємців світу за останні 100 років, їх досягнення та головні правила у веденні бізнесу. 

«Податки очима студентів» - під такою рубрикою у понеділок, 3 квітня, проведено конкурс малюнків серед студентів навчальних груп коледжу, який організували викладачі Глюзіцька В.М. та Тарасенко Т.Д. 

А о 15.15 год викладачем Стеценко О.О. було проведено позааудиторний захід - усний журнал «Цікаві моменти історії бухгалтерського обліку». Метою цього заходу було узагальнення, збагачення і поглиблення знань з дисципліни «Бухгалтерський облік». 

В цей же день, 3 квітня, викладачі Тур Д.М. і Діхтярь Л.І. організували екскурсію для студентів групи Ф-41 в Центр бухгалтерського обліку та аудиту. Метою заняття було закріплення і поглиблення теоретичного матеріалу з економічних дисциплін та ознайомлення студентів з аспектами бухгалтерської діяльності. 

Керівник Центру бухгалтерського обліку Максименко Н.В. зі студентами і викладачами коледжу 

4 квітня в коледжі відбувся щорічний конкурс «Студент року». Учасниками цього конкурсу є члени клубу «Ерудит», заняття якого проходять на базі кабінету маркетингу та агробізнесу (завідуючий кабінетом Муц М.Р.). Цього разу у фінальній частині конкурсу брали участь: Пунтус Валентин (група М-34), Асауленко Владислав (група М-11 ), Бойко Сергій (група М-33), Пасічник Єлизавета (група О-11), Бибченко Владислав (група М-14), Яковенко Олександр (група М-22). Переможцем конкурсу став студент групи М-14 Бибченко Владислав. 

Переможець інтелектуального конкурсу «Студент року» Бибченко Владислав 

Заступник директора з навчальної роботи Чишко М.М., керівник клубу «Ерудит» Муц М.Р. та учасники конкурсу 

5 квітня, в середу, викладач Бровко Л.В. провела олімпіаду з дисципліни «Економіка підприємства» серед студентів груп О -21, Е-21, О-31 та Е-31. Призові місця серед студентів 2 курсу розділили: 

1 місце – Мартинов Владислав (група О-21);

2 місце – Дядченко Юлія (група О-21);

3 місце – Сухорук Крістіна (О-21).  

Призові місця серед студентів 3 курсу зайняли: 

1 місце – Хало Марія (група О-31);

2 місце – Нехаєнко Наталія (група О-31);

3 місце – Романова Олена (група О-31).  

В четвер, 6 квітня, в читальному залі коледжу викладачами Бойко Ю.В. та Науменко Л.О. була організована експертна дискусія на тему « Проблематика розробки і реалізації програми та проектів соціально-економічного розвитку регіону». Запрошені гості виконавчий директор Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України Безносик Г.І., заступник Хорольського міського голови Карманська Я.Ю., консультант Асоціації міст України Дудка І.А., консультант з бюджетних питань та питань децентралізації Саїдова А.С., консультант з комунікацій Асоціації міст України Правденко О.І., консультант Асоціації міст України Полупан О.А, голова Клепачівської ОТГ Новоселецький М.М. розповіли про проблеми та перспективи соціально-економічного розвитку регіонів. 

А завершилася декада проведенням в групах О-21 та Е-21 відкритого підсумково-узагальнюючого заняття з дисципліни «Статистика», яке провів Муц М.Р. Метою відкритого заняття було узагальнення та систематизація знань з дисципліни «Статистика» для формування професійних навиків студентів. 

Ми дякуємо всім хто допомагав , підтримував, вболівав та приймав активну участь у проведенні декади економічних дисциплін.