Головна

Сьогодні, напевне, не має людини, яка б недооцінювала роль економічних питань в житті суспільства. Безробіття, інфляція, робочі місця, доходи, процентні ставки... Як розібратись в цьому хаосі, як знайти усьому своє місце, як відокремити головне від другорядного? Щоб дати відповідь на ці питання, необхідно знати правила та принципи функціонування ринкової економіки, основних її інституцій.

В рамках декади циклової комісії економічних дисциплін 5 квітня 2017 року викладачем Бровко Л.В. була проведена олімпіада з дисципліни «Економіка підприємства» серед студентів ІІ-ІІІ курсів спеціальностей «Організація виробництва» та «Економіка підприємства».

Мета проведення заходу - виявлення здібної молоді, розвитку економічного мислення та підготовки до роботи в ринкових умовах.

По результатах олімпіади 1 місце серед студентів ІІ курсу зайняв студент групи О-21 Мартинов Владислав. 2 місце – Дядченко Юлія (группа О-21) та 3 місце – Сухорук Крістіна (группа О-21). Серед студентів ІІІ курсу 1 місце зайняла студентка групи О-31 Хало Марія, 2 місце – Нехаєнко Наталія (группа О-31) та 3 місце – Романова Олена (группа О-31).

Переможці олімпіади були нагородженні грамотами.