Головна

Згідно із планом декади економічних дисциплін проводимо заняття з групою Ф-41 з економічного аналізу на виробництві.

Мета заняття: закріпити і поглибити теоретичний матеріал з економічних дисциплін, використовуючи нетрадиційні методи: зустріч із керівником бухгалтерського центру обліку і аудиту, конкурси.

Приймає нас керівник бухгалтерського центру обліку та аудиту Максименко Наталія Василівна. Приємно вражає сучасне облаштування кабінетів. Приємний (оригінальний) інтер’єр, квіти. Студентам розкриваються ази бухгалтерського обліку. Звучить професійна термінологія, яка використовується тільки в даній сфері. Непідготовлена людина, попавши в таке середовище, відчуває, ніби говорять спеціалісти іноземною мовою – настільки бухгалтерський облік має своєрідну, багатогранну термінологію.

На сьогоднішній день можна твердо сказати, що бухгалтерський облік – це мова бізнесу. Якщо бізнес здійснюється у рамках окремо взятого підприємства, то дані бух обліку використовуються для потреб внутрішнього менеджменту в процесі прийняття управлінських рішень. Тому неможливо переоцінити значення повної та достовірної інформації про фінансовий стан та результати діяльності підприємства при вирішенні поточних перспективних господарських проблем.

Авторитет бухгалтера залежить не від його посади, а від його компетенції, особистих якостей. Постійні зміни в господарському та податковому законодавстві вимагають від бухгалтера надзвичайної концентрації, уваги, а також уміння відстежувати та систематизувати нові норми законів та підзаконних актів. Це дуже серйозна справа. Студенти вражені почутим і побаченим.

Висловлюють своє бачення щодо бухобліку і слова подяки та побажань.

Досить важливим і приємним є той факт, що Наталія Василівна є випускницею Хорольського агропромислового коледжу ПДАА. Вона відзначає, що саме коледж дав поштовх на те, щоб відкрити власну справу. Маємо надію, що і нинішні наші студенти отримають від цього заняття стимул до бажаного результату та стануть конкурентоспроможними фахівцями в цілому.