Головна

Для активізації мислення та творчих здібностей , а також з метою наближення їх до практики вирішення проблем у виробничих умовах під час вивчення дисциплін «Технології виробництва продукції тваринництва» та «Організації виробництва» найбільш ефективним є проведення занять – екскурсій на виробництві.

5 квітня студенти Хорольського агропромислового коледжу груп О,Е-21 відвідали сільськогосподарське підприємство ТОВ «Оріон молоко».

Навчальна мета заняття – ознайомлення студентів з молочно – товарною фермою, сучасною технікою та технологією виробництва молока, способами зоотехнічного та племінного обліку продуктивності тварин, кормовою базою, та організацією збуту продукції.

Виховною метою є формування професійних здібностей , творчого підходу до вирішення практичних завдань, виховання почуття професійної гордості та любові до обраної професії.

Головний зоотехнік Ю.М.Куліш провела професійно ,цікаво та змістовно екскурсію по молочно - товарній фермі.

На занятті-екскурсії студенти не тільки ознайомилися з технологічними процесами виробництва молока, але й прийняли участь в годівлі телят-молочників; відвідали пункт штучного осіменіння телиць та корів, лабораторію по визначенню якості молока ( прилад «Eko-milk») .

Студенти побачили роботу сучасних електронних програм зоотехнічного та племінного обліку, програму калькуляції собівартості молока та ринки реалізації продукції.

Ефективність заняття полягає ще й в тому , що після проведення екскурсії студенти закріпили теоретичні знання на практиці роботи передового господарства.