Головна

Починаючи з 1961 року театральні працівники всього світу святкують своє професійне свято – День театру. Така подія є дуже важливою і для заповзятих театралів, оскільки кожен глядач в цей день очікує бажаної прем'єри, яку обов'язково представляє його улюблений театр. В наші дні молодь активно долучається до театрального мистецтва, як духовної складової культурного розвитку. Студенти коледжу не залишаються осторонь важливих подій театрального життя. Вивчаючи драматургію зарубіжних письменників на заняттях предмета «Зарубіжна література», ознайомлюючись із поняттям «театр», видами театрів під час лекцій із дисципліни «Культурологія», молодь має змогу відвідати Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя, або іноді сама долучається до драматичних постановок на сцені коледжу.

21 березня в актовому залі нашого навчального закладу учасники літературно-драматичного гуртка «Глобус» представили на огляд публіки комедійну постановку «Одруження Фігаро». На заході були присутні студенти перших, других курсів та викладачі.

На фото сцена із комедії «Одруження Фігаро»

Керівник гуртка Клепач В.М. висловлює щиру подяку учасникам заходу та працівникам, які допомогли в організації театрального свята: звукорежисеру Чубенку С.В., костюмеру Грибовій Т.І., художнику-декоратору Мірчуку М.В.

На фото учасники гуртка «Глобус» (зліва направо, з верхнього ряду): Аліса Корнієнко, Денис Бежук, Едуард Аленін, Федір Ілющенко, Олександр Бондар, Станіслав Харченко, Сніжана Кухтяк, Єлизавета Пасічник, Катерина Чорна.

На цьому робота над культурним розвитком наших студентів не закінчується, вона триває постійно та систематично. До Міжнародного дня театру група Ф-21 збирається відвідати театр в м.Полтава та переглянути українську комедію «Кайдашева сім'я».