Головна

У даний час, коли молодь стала менше цікавитися речами суттєвими для її віку, зокрема спортом, навчанням, культурою, мистецтвом, подорожами – наша робота (програма) передбачає спрямувати, показати студентському юнацтву, що подорожі не лише здоровий відпочинок, але і приємні, незабутні позитивні моменти в колі своїх однолітків та друзів.

Відповідно до вимог часу в ХАПК ПДАА було проведено 22 березня відкритий комплексний пізнавально-виховний захід: «Туристичний маршрут» – шлях до здорового способу життя».

Важливим гостем був Сердюк Ігор Олександрович – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії Полтавського педагогічного університету ім. В.Г. Короленка, кандидат в майстри спорту із спортивного орієнтування.

У зустрічі прийняв участь Ємець Віктор Анатолійович – заступник редактора газети «Вісті Хорольщини». Серед присутніх були і Сапа Світлана Михайлівна, вчитель історії Першої Хорольської загальноосвітньої школи; Козлов Андрій Володимирович, вчитель історії; Козлов Володимир Андрійович, пенсіонер, учитель історії, краєзнавець; Рубашко Сергій Миколайович, методист відділу освіти в Хорольському районі.

Присутні були викладачі та студенти коледжу, учні шкіл м. Хорол.

Розглянули питання:

1.Залучення молоді до здорового способу життя, шляхом зацікавлення до туристичного, спортивного, екскурсійно – пізнавального способу життя.

2. Впровадження дієвої системи фізкультурної просвіти населення, яка б сприяла формуванню традицій і культури здорового способу життя, престижу здоров’я, залучення громадян до активних занять фізичною культурою і спортом. Надзвичайно зачарували відео-слайди Ігоря Олександровича під час туристичних походів взимку і влітку.

Результат таких зустрічей – це підготовка молоді, до здорового способу життя, підвищення іміджу коледжу, як навчального закладу, в якому створено умови для відновлення індивідуального здоров’я, культурного розвитку, туристичного світогляду, як стану повного фізичного та психологічного благополуччя студента.