Головна

21 березня 2017 року проведена екскурсія студентів відділення “Енергетика аграрного виробництва” до Харківського НТУ ім. П. Василенка на факультет “Енергетики та комп’ютерних технологій” з метою ознайомлення з навчальною базою та можливістю подальшого продовження навчання в університеті.

Очолювали групу студентів зав. відділенням енергетики агропромислового виробництва Біленко О. І. До складу делегації входили також голова МЦК Устименко О. А. та викладач спеціальних дисциплін Стогній А.О.

З делегацію ХАПК зустрівся директор ННІ ЕКТ Мороз О. М., який відзначив високий рівень випускників нашого відділення і запросив на навчання до університету.

Особливо відмічено, що наші випускники після закінчення університету працюють на кафедрах науково-навчального інституту “Енергетики та комп’ютерних технологій”

Під час зустрічі Мороз О.М. вручив подяку від імені ректора ХНТУСГ ім. П. Василенка Нанки О. В. колективу відділення енергетики агропромислового виробництва ХАПК та особисто зав. відділення Біленко О.І. за якісну підготовку фахівців освітнього рівня «Молодший спеціаліст» та плідну співпрацю з університетом.

Перед студентами також виступили представники Студентської Ради ННІ ЕКТ, які розповіли про роботу студентського самоуправління та ознайомили з планами своєї роботи, також студентська рада організувала екскурсію по місту.

Заступник директор Хандола Ю.М. провів цікаву екскурсію для студентів по кафедрах інституту