Головна

15 березня 2017 року, згідно плану декади загальноосвітніх дисциплін, пройшла олімпіада з креслення під девізом: «Креслення – мова техніки».

Унаслідок конкурсного відбору участь в ній взяло 18 студентів, які вивчають дисципліни «Основи нарисної геометрії та інженерна графіка», «Інженерна графіка» та «Інженерна та комп’ютерна графіка».

Олімпіада розпочалась точно в намічений час і проходила, згідно олімпійських традицій, в дружній атмосфері. Під час виконання конкурсних завдань інтелектуальна активність студентів досягла максимального рівня. У присутніх на заході викладачів виникла думка про те, що було б дуже гарно, якби на всіх заняттях всі студенти проявляли таку пізнавальну активність.

Після завершення часу на виконання конкурсних робіт члени журі – викладачі Ревенок М.В та Бондаренко А.В в присутності учасників олімпіади, чесно і об’єктивно перевірили роботи та визначили переможців.

Під час роботи журі студенти та присутні викладачі переглянули фільм про видатного вченого – загадку Ніколо Теслу. Цей фільм не залишив байдужим нікого з присутніх.

Олімпіаду з креслення відвідав заступник директора з навчальної роботи Чишко М.М. він привітав учасників олімпіади, відзначив велике значення креслення для підготовки технічно – освіченого спеціаліста.

Від імені адміністрації коледжу Микола Миколайович вручив почесні грамоти переможцям олімпіади.

Переможцем олімпіади з креслення в 2016-2017 навчальному році став студент групи М-21 Сушко Олександр, друге місце зайняв студент групи М-22 Даниленко Владислав, трете місце зайняв студент групи М-21 Бабич Вадим.

 

На згадку про цікаву та значну подію учасники олімпіади зробили фото на пам'ять

Аналіз робіт студентів показав, що вони вміють виконувати аналіз змісту завдання, логічно мислити, вирішувати графічні задачі, оцінювати свої можливості і раціонально розподіляти свої зусилля. Разом з цим, олімпіада виявила слабкі місця в підготовці студентів. Це дасть змогу викладачам креслення скоректувати свою роботу і покращити знання і вміння студентів.

В цілому, запланований захід пройшов на високому рівні і досяг своєї мети.