Головна

14 березня 2017 року в аудиторії №307 було проведено відкрите заняття з математики на тему «Скалярний добуток векторів, його властивості та застосування» в групі О,Е-11. Мета відкритого заняття: показати методику проведення лекційно – практичного заняття з елементами особистісно – зорієнтованого навчання.Технологією особистісно орієнтованого навчання передбачається поєднання навчання і вчення. Зміст, методи та прийоми цієї технології спрямовані на формування особистісно значущих способів пізнання шляхом організації цілісної пізнавальної діяльності студентів.

Особистісно орієнтоване навчання — це навчання, центром якого є особистість студента, його самобутність, самостійність: суб'єктивний досвід кожного спочатку розкривається, а потім узгоджується зі змістом освіти. Визнання студента ключовою фігурою всього освітнього процесу — це і є особистісно орієнтована педагогіка.

Хочеться сказати гарні слова про студентів групи О,Е-11. Це активні, трудолюбиві і самобутні студенти, які хочуть і вміють навчатися. Відзначимо Тіщенко Наталію, Ярош Вікторію, Пасічник Єлизавету, Кізіму Тетяну, Ліпшу Валерію, Ілющенка Федора , Дяченко Каріну.

Узагальнення нового матеріалу пройшло шляхом перегляду мультимедійних презентацій по темах «Скалярний добуток векторів», яку підготувала Тіщенко Н., «Застосування векторів» - Пасічник Є.