Головна

З 13.03. 2017 року в ХАПК ПДАА розпочався тиждень циклової комісії загально –технічних дисциплін. Студенти нашого навчального закладу завжди беруть активну участь у проведенні всіх заходів, запланованих на цей тиждень.

Реформування освітньої галузі України відбувається у відповідності до світових тенденцій, які встановлюють пріоритети творчого розвитку та критичного мислення над традиційним отриманням знань, виробленням умінь та навичок. Відповідно до цього змінюються традиційні підходи до змісту освіти, і, зокрема до вивчення загальнотехнічних дисциплін.

Розуміючи все це, викладачі коледжу Сердюк О.І., Ревенок М.В., Бондаренко А.В., Салогуб В.І., Рогова Л.В., Потерайло А.М. стали організаторами проведення відкритого навчально – розвиваючого заходу «Роль стандартизації в сучасному виробництві», який відбувся 14 березня 2017 року в читальному залі коледжу.

До спілкування були запрошені студенти другого курсу спеціальності «Агроінженерія», групи М-14, М-21, М-22, та всі бажаючі. На захід завітала завідуюча відділенням «Механізація с\г» Литвиненко В.В. та викладачі коледжу.

Відкрився захід доповіддю викладача ВСТВ Салогуба В.І. на тему «Стандартизація виробництва – запорука якісного виготовлення виробів». Присутні мали можливість ознайомитися з цікавими та корисними для себе матеріалами.

З особливою повагою зустріли студенти провідного спеціаліста, інженера по якості Хорольського механічного заводу Грибову Н.О. До речі, спеціалісти механічного заводу вже багато років є нашими великими друзями, які завжди допомагають викладачам у проведенні позааудиторних заходів. Важлива та корисна інформація доповідачки про систему технічного регулювання в Україні зацікавила як студентів, так і викладачів. Присутні зацікавлено слухали розповідь про реєстр технічних регламентів, знайомилися з законодавчою базою у сфері технічного регулювання, стандартизації, метрології та метрологічної діяльності в Україні.

Цікаво було дізнатися, що Україна представлена у 9 міжнародних, європейських і регіональних організаціях зі стандартизації, метрології та сертифікації. Членство України в цих організаціях сприяє впровадженню досягнень технічного прогресу та розвитку технологій і надає можливість узгоджувати національну технічну політику з технічною політикою, яку проводять торгові партнери України.

У другій частині спілкування Грибова Н.О. поділилась власним досвідом роботи на Хорольському механічному заводі та з радістю відповіла на запитання усіх бажаючих.

Захід був досить насичений та корисний. Студенти та викладачі висловили слова щирої вдячності за змістовну та корисну ділову зустріч.