Головна

З 6.03. по 13.03.2017р. в коледжі проходив тиждень МЦК гуманітарних дисциплін. . Студенти мали можливість показати свої знання та вміння у різноманітних конкурсах, творчих роботах та відкритих заходах. Вони з великим задоволенням брали участь у виховному заході «Жінка – це запрошення на щастя», виховній годині «Незабутні сторінки мотобольної історії Хорольщини», виставці художніх робіт «Світ літератури очима студентів». Щороку відзначають українці на своїй землі і в зарубіжжі річницю від дня народження великого сина України, геніального поета і художника Тараса Григоровича Шевченка. Ми називаємо його ще апостолом правди і свободи, нескореним борцем за волю України. Цей рік не виняток. До 203-ї річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка були проведені: брейн-ринг «Що ми знаємо про Т.Г.Шевченка» для студентів I курсу (Крось О.М.) та літературна виставка «Щовесни, коли тануть сніги і на рясті засяє веселка, повні сил і живої снаги ми вшановуємо пам’ять Шевченка” (Клепач В.М., Крось О.М.).

Брейн-ринг «Що ми знаємо про Т.Г.Шевченка» проходив у три етапи. Змагалися команди «Гайдамаки» (група А-11) та «МІХ» (групи М-11, М-12). Окремі учасники приємно здивували членів журі та глядачів глибокими знаннями про життя і творчість Кобзаря та здібностями декламування і образного перевтілення на сцені. Найактивнішими учасниками були визнані та нагороджені грамотами Яковець Богдан і Козидра Володимир (група А-11). За декламування дивовижних віршів Кобзаря були нагороджені грамотами Стрілець В’ячеслав (М-12), Яковець Богдан (А-11), Кравцов Володимир (А-11), Радченко Ростислав (А-11). За створення хвилюючих образів із творів Т.Г.Шевченка нагороджені грамотами Дужик Віталіна (А-11), Борохович Владислав (А-11), Перебийніс Назар (М-12). Команда «Гайдамаки» із значним відривом перемогла у конкурсі і підтвердила свій девіз – слова великого Кобзаря: «І чужому научайтеся, і свого не цурайтеся…»

Виховна година «Жінка – це запрошення на щастя», проведена викладачем англійської мови Комаровою Л.В., була спрямована на пробудження духовності у студентів, високий естетичний смак та почуття відповідальності дівчат за те, що Бог створив їх жінками. Студенти ознайомилися з видатними, стильними і найгарнішими жінками світу, показали свій рівень культури, кмітливість, уміння орієнтуватися в потоці різноманітної інформації в конкурсах «Великі жінки історії», «Відомі жінки сучасності» та «Прислів’я про жінок”.

Значення англійської мови у сучасному світі важко недооцінити. Будь – яка освічена людина просто зобов’язана володіти нею, тому що саме англійська мова є ключем до подальшої самоосвіти та самовдосконалення. Знання цієї мови є своєрідним вікном у світ і перед вами відкриваються зовсім нові можливості. 6 березня був оголошений конкурс з англійської мови на кращу творчу роботу «Що для вас означає освіта?». Приємно, що наші студенти добре розуміють значення якісної освіти і хочуть стати висококваліфікованими фахівцями. Переможцями в конкурсі на кращу творчу роботу англійською мовою стали студенти групи О-21 Мартинов Владислав і Сухорук Крістіна.

13 березня студенти мали можливість ознайомитися, і в деякій мірі, долучитися до незабутніх сторінок мотобольної історії Хорольщини на виховній годині «Ниві – 45», проведеній викладачем історії Дацком А.І. Викликає подив і захоплення проведена Анатолієм Івановичем пошуково-дослідницька робота, а також гордість за наших випускників, які були кращими гравцями в команді і неодноразово завойовували кубки чемпіонатів України та Європи.

В рамках тижня гуманітарних дисциплін студенти переглянули документальний фільм «Переломний момент: війна за демократію в Україні», що розкриває історію не лише подій Революції Гідності, а й окупації Кримського півострова російськими військами, проведення антитерористичної операції, а також роз’яснює деякі аспекти інформаційної війни, що ведеться російськими ЗМІ, починаючи із зими 2013 року.

Виставка «Світ літератури очима студентів» уже стала традиційною візиткою тижня гуманітарних дисциплін. В цьому році особливу активність виявили групи М-11 і Ф 11. А переможцями стали:

Зарубіжна література

I місце – Стрілець В’ячеслав (М-12)

II місце – Зволинський Антон (М-12)

III місце – Ліпша Валерія, Іваненко Вікторія (О-11)

Українська література

I місце – Храмєєв Юрій , Кіпаренко Юрій (М-11)

II місце –Грицько Ростислав, Сторонський Валерій (М-11), Бойко Олег (М12)

III місце -Власенко Аркадій, Сіромаха Олександр (М-11), Савченко Ілля (М31)