Головна

Студентам Хорольського агропромислового коледжу груп Ф-41 «Організація і технологія ведення фермерського господарства» та О-31 «Організація виробництва», з метою ознайомлення вимог по працевлаштуванню та вакансіями на ринку праці,була проведена екскурсія доХорольського районного центрузайнятості.

Під час екскурсії студентам розповіли що центр зайнятості – це спеціальна служба, створена для реалізації політики зайнятості населення і забезпечення громадянам відповідних гарантій. Відповідно до законодавства кожен громадянин має право звернутися до державної служби зайнятості та отримати безкоштовно консультацію, відповідну інформацію та сприяння у пошуку роботи або працевлаштовуватися самостійно.

Спеціаліст центру розповіла, що районний центр зайнятості займаєтьсяінформуванням роботодавців у відповідності з профілем підприємств про професійно-кваліфікаційний склад осіб, які зареєстровані в центрі зайнятості, задоволенням потреб у робочій силі при виконанні певних видів робіт, які потребують тимчасових працівників та сприянню у проведенні роботодавцями співбесід із кандидатами на робочі місця – розробка і забезпечення відповідними рекомендаціями по техніці їх проведення, надання приміщень для зустрічі з кандидатами.

Також майбутні випускники отримали дуже корисну інформацію про можливість відкриття власної справи, при представленні бізнес – плану, при допомозі даної служби.