Головна

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Щороку це свято має неповторні барви й відтінки. Та основне, що єднає нас усіх у цей світлий день - любов і повага до жінки – матері, дружини, доньки, сестри, подруги. Здавалося б, що 8 Березня - свято суто жіноче, але чоловіки хвилюються не менше. Саме в цей день всі хлопці, юнаки, чоловіки дарують жінкам любов і повагу, шанування і захват, замилування і ніжність, самі чисті і щирі почуття. 8 Березня єднає всіх жінок будь-яких професій і віків в єдине ціле. У цей день вони однаково красиві і шановані. А у чоловіків - натхненні обличчя, гордість в поставі, впевнений погляд. У кожному з них прокидається лицар, палкий поет і безстрашний солдат.

7 березня 2017 року в актовому залі Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії панувала святкова весняна атмосфера, адже усіх жінок і дівчат вітали з Міжнародним жіночим днем.

З вітальними словами до прекрасної половини залу звернулися заступник директора з навчальної роботи Чишко М.М., голова первинної профспілкової організації Загривий Р.А. та голова ради студентського самоврядування Прусов А. Жінкам і дівчатам вони побажали любові і наснаги, міцного здоров’я, щастя, добробуту та щедрої долі. Також на свято завітали гості: депутат Полтавської обласної ради Ф.А.Мухтаров, голова Хорольської райдержадміністрації Л.М.Звірко та голова Хорольської районної ради В.А.Мартюк, які побажали жінкам та дівчатам коледжу, щоб у їх оселях завжди панували мир і злагода, добро та достаток, надія і щира любов. Після святковихпривітань почесні гості урочистостей та адміністрація коледжу вручили Грамоти та квіти працівникам та студенткам за активну життєву позицію та участь у громадському житті коледжу.

Піснями, віршами, танцювальними композиціями та театралізованими гумористичними мініатюрами учасники святкового концерту вітали усіх жінок. Художні номери, які підготували студенти та викладачі коледжу, зачарували аудиторію, яка тривалими оплесками висловлювала своє захоплення їхнім талантом.Атмосфера свята була сповнена любов’ю і вдячністю до тих, хто є окрасою нашого життя – до жінок.

Жінка, як і весна, несе у світ життя, любов, ніжність та турботу. Жінка — це найпрекрасніше, що є в цьому світі, тому продовжуйте й надалі робити його кращим. Адже саме Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Побільше посміхайтеся, тим самим ви піднімаєте настрій усім навколо. Будьте завжди щасливі, задоволені, успішні, а головне — кохані!