Головна

З метою запобігання правопорушень серед студентської молоді  Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії,  22 лютого 2017 року був проведений тематичний захід на базі Хорольського відділу Головного управління національної поліції Полтавської області на тему: «Сьогодення. Молодь. Закон.»

Для юнаків спеціальності «Агроінженерія», груп М-34 та М-13 цікаву і змістовну бесіду-екскурсію провів  інспектор ювенальної превенції, капітан поліції Новоселецький Євгеній Миколайович.

 

Як поводити себе в громадських місцях?

Яка кримінальна відповідальність за скоєння крадіжки, вживання та зберігання наркотичних речовин?

Які види шахрайства поширені на території  району і як їм запобігти?

На ці та ряд інших запитань отримали кваліфіковану відповідь наші студенти.

Новоселецький Є.М. розповів хлопцям про засобами індивідуального захисту, ознайомив з видами бронежилетів, надав можливість  розібрати та зібрати пістолет навчального зразка.

Не абиякий інтерес викликала екскурсія в ізолятор тимчасового утримання та огляд авто і мототехніки, що побувала в дорожньо-транспортних пригодах  на території  району.

Колектив викладачів тв студентів щиро дякують начальнику Хорольського відділу Головного управління національної політики Полтавської області майору поліції Лохвицькому Юрію Миколайовичу за тісну співпрацю у вихованні гідної зміни  захисників і патріотів України.