Головна

«Змагаймось за нове життя!»

Завершився регіональний етап ІІ Всеукраїнського (ХІІІ Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці. Доля багатьох українців закинула наших земляків у різні куточки світу, та це не завадило їм займатися меценатською діяльністю і дбати про збереження та розвиток духовної спадщини українського народу. Серед них і Марія Фішер-Слиж (народилася 13 вересня 1922 року в Коломиї, померла 13 лютого 2012року в Торонто). Лікар-педіатр, член управи Українського лікарського товариства Північної Америки (УЛТПА) у Чикаго, член управи Канадського товариства приятелів України, Ліги українських меценатів у Києві та Почесний член Наукового товариства імені Шевченка у США Вона запроваджувала конкурси рідної мови, стимулювала творчість студентів і вчителів.

 

З вересня 2004 року в Україні щороку проводиться Всекримський конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя». Конкурс організовано з метою сприяння глибшого ознайомлення молоді зі спадщиною великої поетеси Лесі Українки, спонукання осмислення державотворчих зусиль українського народу та його перспектив, виховання почуття патріотизму, національної гідності та особистісної відповідальності за прийдешнє України.

Студенти агропромколеджу взяли участь у конкурсі на регіональному етапі в різних номінаціях: «Декламація», «Малюнок», «Твір», «Науково- пошукова робота». Серед запропонованих студентами власних проектів най кращими роботами стали роботи студентки 1курсу Пасічник Єлизавети та студентки 3 курсу Хало Марії в номінації «Декламація». Роботи дівчат надіслані до міста Полтави. Студентки візьмуть участь у другому – відбірковому – етапі конкурсу, який проводитиметься 25 лютого 2017 року в місті Полтаві. Побажаймо успіху нашим учасницям.