Головна

14 лютого вся Європа святкувала чудове і романтичне свято – день кохання. Це улюблене свято всіх закоханих, а особливо воно важливе для молоді. Адже кохати в молоді роки – це так прекрасно! Коханню присвячують вірші, пісні, романи. В ньому шукають істину життя. Заради кохання звершують подвиги і створюють найпрекрасніші речі на землі. 

Цей день незабутнім залишиться і для молоді коледжу. Наші талановиті студенти підготували розважальне шоу під назвою «Кохання завжди приходить вчасно», яке сподобалося всім глядачам. 

 

Ведучими шоу були Станіслав Харченко (М 41) та Ліза Пасічник (О,Е 11). Станіслав відомий своїми талантами ще з першого курсу. Цей юнак має неймовірний голос, чудову артистичність, він пише прекрасні вірші. На концерті він виконав романтичну пісню «Калина». Ліза, студенка лише першого курсу, але вона теж показала прекрасні артистичні здібності. Сподіваємось, що цю тендітну дівчинку ми будем часто бачити на сцені. 

А як сподобався всім танок, який виконували дівчата групи О,Е 31: Альона Бугай, Наталія Нехаєнко, Аліна Падусенко, Каріна Стеценко, Альона Шинкаренко. Гарні, стильні і пластичні красуні підкорили публіку,особливо, її чоловічу половину, своїм бездоганним виконанням танцювального номеру.

Всі знають і шанують творчість ще одного талановитого студента з групи М 34 Валентина Пунтуса. Юнак захоплюється музикою,пише пісні і радує ними своїх прихильників. До речі, саме в той день Валентину було день народження, всі вітали його дружніми оплесками.

Не можна не відмітити чудових співаків із сильними і красивими голосами Житинського (М 34), Олега Вишара (А 21), Андрія Четвертака (М 21). Ці хлопці виконали ніжні і романтичні пісні про кохання, які торкнулися самого серця кожного, хто насолоджувався їх співом.

А чи можна забути комедійний номер, який виконали хлопці групи М 41: Сергій Кіріченко, Владислав Московець, Вадим Руденко і студенка групи О,Е 11 Валерія Ліпша. Це справжні актори! Їх кумедна сценка розвеселила і підняла настрій, навіть найсумнішим глядачам. Гра «акторів» була неперевершена.

Під час концерту проводився конкурс на краще визначення кохання. Студенти писали свої думки і погляди щодо цього почуття, а журі, ускладі викладачів-філологів, проаналізували всі роботи і визначили переможців. Ними стали: Анатолій Євтушенко (М 13), Віталій Глоба (Ф 31) та дівчата з групи А 11. Переможці були нагороджені призами. 

Дякуємо всім учасникам заходу і бажаємо подальших творчих успіхів!