Головна

31 січня 2017 року актова зала Хорольського агропромислового коледжу вкотре наповнилася яскравими барвами гарного настрою та щасливими посмішками випускників спеціальності "Організація виробництва".

Позаду залишилося останнє зайняття, здані останні заліки та іспити, і студенти нарешті зітхнули спокійно: попереду – тільки найприємніше – довгожданий випускний. Випускний вечір – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання за своїх дітей, батьків, незгасного ентузіазму адміністрації коледжу на чолі з директором Гузиком Ростиславом Тарасовичем. У той сумний і одночасно радісний день студенти попрощалися з керівництвом і викладачами коледжу, що пройшли з ними цей непростий шлях до знань. Роки, проведені разом, назавжди залишаться в пам’яті. Хтось пізніше згадає про них з радістю, хтось з тугою, хтось, можливо, і з болем. Але так чи інакше, веселі моменти студентського життя не забудуться ніколи. Випускний вечір – важлива подія для усіх в коледжі. Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до диплому було багато різного і, хочеться сподіватися, важливого і корисного для наших випускників, кожен з них займе своє особливе місце в історії коледжу.

Церемонія вручення дипломів розпочалася за традицією з офіційної частини, на адресу випускників прозвучали теплі слова директора коледжу Гузика Р.Т., заступника директора з навчальної роботи Діхтяря Л.П., заступника директора з виховної роботи Яременко В. М., завідуючого відділенням Бедюха В.В. Із найщирішими побажаннями та найтеплішими вітаннями до своїх вихованців звернулася куратор групи Микитенко В.Є. Не залишились випускники у той день без материнської ласки. З напутніми словами, що неодмінно знадобляться у дорослому житті, до «своїх дітей» звернувся і мама випускниці – Кацька В.М.

У той святковий й трепетно-хвилюючий день лунали пісні, були й сльози, хвилини смутку від розставання й радості від закінчення коледжу.

Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі! Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, нехай океан ідей ніколи не вичерпує себе, а енергія творити і створювати надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої країни.