Головна

З метою сприяння розвитку благодійної діяльності та на підтримку ініціативи громадських організацій в Україні відзначають День благодійництва. Це свято відзначається щорічно у другу неділю грудня.

Безкорислива практична допомога своєму ближньому або кому б то не було в усі часи являла собою фундамент доброти і людяності в усьому світі. Благодійність є однією з форм цієї безкорисливої допомоги і часто стає тим «рятівним колом», яке дозволяє людямщо потрапили у ту чи іншу біду, справлятися з непростою ситуацією, або хоча б не допускати розвитку ще більш згубних наслідків.

У сучасному світі поняття благодійності все частіше асоціюється з великими компаніями або окремими багатими людьми, спеціальними благодійними фондами або знаменитими брендами.

Не оминув цього дня і Хорольський агропромисловий коледж Полтавської державної аграрної академії, представники якого відвідали зі святковим концертом будинок - інтернат в с. Вишняки.

З чудовими номерами позитивний настрій створювали такі студенти та працівники коледжу: Ладанова А., Задорожна Ю, Житинський В., Вишар О., Чеберяк Д., Тур О., Четвертак О. Музичний супровід – В.В. Горб, В. В. Одинець, О. А. Юхименко.

Дана поїздка відбулася завдяки допомозі приватного підприємця Кобець Т.П., яка надала транспорт для перевезення групи.

З настанням новорічних свят та до дня св. Миколая підопічним будинку – інтернат свої подарунки представили Міщенко М. І. – директор механічного заводу та Брижко В. В. – приватний підприємець магазин «Глобус».

Під час концерту в залі була дружня атмосфера, всі лишились дуже задоволеними.

Нехай кожен з нас спробує внести посильну допомогу в будь - яку справу і спільно ми неодмінно помітимо, що саме такими вчинками і досягається порядок і загальне благополуччя, спокій і радість для всіх нас!