Головна

Уміння надавати першу допомогу потерпілому від ураження електричним струмом можна вважати чи не головним показником підготовки студента до майбутньої професійної діяльності. Досконалому володінню рятувальними прийомами можна навчитися, поєднуючи теоретичні знання з постійною практичною підготовкою. Для вирішення саме цієй проблеми 8 грудня 2016 року, в рамках проведення декади електротехнічних дисциплін на відділенні «Енергетика агропромислового виробництва» проведений відкритий навчально-пізнавальний захід «Охорона праці – наш надійний захист».

Метою проведення конкурсу по знаннях з охорони праці є перевірка наявних знань студентів відділення «Енергетика агропромислового виробництва» та формування в них практичних навиків з надання першої допомоги потерпілому при ураженні електричним струмом.

Позааудиторний захід з дисципліни «Охорона праці в галузі» організував та провів викладач Стогній А. О.

Змагання поєднували, як теоретичні конкурси, вирішення тестів, так і практичні завдання по наданню допомоги потерпілому від ураження електричним струмом у реальному часі.

Змагання проходили між двома командами студентів-випускників, груп А-41 і А-42.

Крім одногрупників, вболівальників та кураторів, змагання відвідали гості відділення, учні Миргородського професійно-технічного училища № 44, майбутні електромонтери. Вони відмітили, що даний захід дає змогу поліпшити рівень підготовки майбутніх спеціалістів з електробезпеки та навчить цінувати чуже життя, як власне.

Оцінювало конкурс компетентне журі, до складу якого традиційно входять досвідчені викладачі, методисти головою журі був заступник директора з виховної роботи Миргородського професійно-технічного училища № 44.

Найкращі результати в індивідуальному заліку показали студент групи А-42 Валерій Беденко та староста групи А-41 Дмитро Новицький.