ЖИТТЄВИЙ ШЛЯХ ГЕРОЯ – ПРИКЛАД ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ ДЛЯ МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ

28 лютого та 1 березня здобувачі освіти І курсу ВСП Хорольський АФК ПДАУ відвідали Хорольський краєзнавчий музей з метою ознайомлення з виставкою художніх робіт Олега Козловського, який поклав своє життя на вівтар Незалежності, Соборності та державності нашої країни. Патріотична виставка “Во славу Вкраїни боролись Герої, віддавши за неї життя” присвячена пам’яті нашого земляка, відважного захисника, справжнього Героя, який добровольцем пішов захищати Україну від російського агресора.

Студенти цікавилися сторінками біографії Героя та його творчим доробком.

На виставці представлено лише частину творчості автора, адже в родинному архіві їх зберігається понад 300 робіт. Це, переважно, графіка – малюнки, виконані простим олівцем на папері: жіночі та чоловічі портрети, автопортрети, портрети акторів та співаків. Автор також малював різні куточки рідного міста Хорол. Є роботи, написані за допомогою гуаші, у стилі фентезі, аніме та на воєнну тематику.

Олег Козловський не був професійним художником, але малюванню присвячував увесь свій вільний час.

Проходив службу в АТО. З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну, не зважаючи на стан здоров’я, записався в підрозділ тероборони міста Хорол, а згодом пішов добровольцем на фронт. Був поранений, а після реабілітації в госпіталі знову став до лав ЗСУ. Восени 2022 року солдат, гранатометник 3-го стрілецького відділення 1-го стрілецького взводу 3-ї стрілецької роти Олег Козловський захищав Батьківщину на Донеччині.

16 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання внаслідок мінометного обстрілу мужній Герой загинув в районі населеного пункту Курдюмівка Бахмутського району Донецької області.

Вічна слава і незгасна світла пам’ять Солдату Олегу Козловському! Його подвиг – невмирущий, його життєвий шлях – приклад для наслідування для молодого покоління.