УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ХУДОЖНЬОМУ КОНКУРСІ

Embracing Our Differences – це некомерційна організація, яка знаходиться на південному заході Флориди (США), що використовує силу мистецтва та освіти, щоб відзначати і просувати індивідуальність особистості й загальну людяність. Організатори досягають цього за допомогою щорічної масштабної виставки, що проходить під контролем журі, та комплексної серії освітніх ініціатив, програм та ресурсів, розроблених для вчителів і студентів. Мета конкурсу: завдяки трансформаційній силі мистецтва навчати та надихати людей на створення кращого світу.

Цього конкурсного року зареєстровано 16 604 учасника з 125 країн, 44 штатів та 584 шкіл з усього світу. Конкурсною комісіє було визначено два переможця в різних вікових категоріях: діти та дорослі. П’ятдесят  кращих художніх робіт було обрано для виставкових панелей, які розмістили у парку Бейфронт в Сарасоті, штат Флорида.

Здобувач освіти групи М24 ВСП Хорольський АФК ПДАУ Олександр Ребрик взяв участь у конкурсі  Embracing Our Differences-2024 з графічною роботою під заголовком Our Strength is Unbreakable (Наша сила – незламна) та девізом “In an Instant a Whole Life” (В одній миті ціле життя). У своїй художній роботі наш учасник намагався висвітлити болючу реальність сьогодення –  проблему наслідків війни, біль та горе, які вона несе з собою, але одночасно демонструє незламність й мужність українських воїнів у боротьбі за свободу і незалежність України. Організатори уважно поставилися до кожної роботи. Наш Олександр отримав сертифікат учасника та безцінний досвід участі в міжнародному конкурсі. Для нас це вже перемога, оскільки студент мав змогу розширити географію для демонстрації свого таланту. Бажаємо не зупинятися на досягнутому та використати набутий досвід у подальших конкурсах.