У ДОБРУ ПУТЬ, ВИПУСКНИКИ – 2024!

Випускний – пам’ятна та особлива подія, якої немає в жодному календарі. Викладачі, студенти та їх батьки із хвилюванням чекали на цей день. Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості та незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців та надія на те, що вона складеться щасливо. У цьому заході переплітаються радість і смуток, подяка та уклін, надія і натхнення.

12 січня 2024 року у Відокремленому структурному підрозділі «Хорольський  агропромисловий  фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» відбулося урочисте вручення дипломів випускникам  спеціальності 073 Менеджмент груп О32 та О41. У минуле відходять усі хвилювання й тривоги, успішно захищені курсові роботи, складений кваліфікаційний іспит.

Підведення підсумків роботи викладачів та студентів, а також урочисте визнання їхньої спільної праці – це завжди визначна подія, тим більше в умовах війни.

На початку заходу з нагоди вручення дипломів студенти і батьки, педагогічний колектив закладу освіти хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за Україну.

З вітальними словами, настановами і порадами на майбутнє до випускників звернувся директор ВСП Хорольський АФК ПДАУ Чишко Микола Миколайович.

Привітали вчорашніх студентів щирими словами, сповненими батьківської любові, куратори випускних груп Похилько Вікторія Іванівна та Пермяков Артем Вікторович.

Від усіх батьків зі словами вітання та батьківським благословенням у довгу життєву дорогу виступила Олена Іванівна Шара.

Після оголошення наказу винуватцям свята вручили дипломи. Випускники ж у відповідь висловили слова вдячності викладачам та співробітникам коледжу за терпіння і професіоналізм.

Святковий настрій усім забезпечили учасники художньої самодіяльності закладу освіти.

Незважаючи на усі перешкоди, випускники продемонстрували, що вони є справжніми українцями, незламними і сильними, адже випробування, які вони пройшли: COVID, дистанційне навчання та найстрашніше – війна, не стали їм на заваді.  Вони – приклад нашої молоді, що може досягти успіху навіть у найскладніші часи. Вони – надія на майбутнє, адже показали свою здатність досягати мети, незважаючи на перешкоди.

Упевнені, що отримані дипломи стануть надійним стартом для успішної кар’єри, а усі мрії здійсняться під мирним небом України.

У добру путь, випускники! Все буде Україна!