НАРОД-ГЕРОЙ ГЕРОЇВ ПОЯВЛЯЄ

З 01 травня до 28 червня 2023 року проходив ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс “Народ-герой героїв появляє”, заснований і організований  Київським університетом імені Бориса Грінченка, Благодійним фондом сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка та Національним академічним оркестром народних інструментів України. Мета конкурсу – поширення патріотичних ідей засобами мистецтва, виявлення та підтримка талановитих учнів, студентів та молоді, сприяння становленню української та європейської ідентичності, заохочення до патріотичної творчості захисників України шляхом участі в мистецьких проєктах.

Студент групи М14 ВСП Хорольський АФК ПДАУ Олександр Ребрик взяв участь у фестивалi-конкурсi в категорiї “Аматори”, номiнацiя “Образотворче мистецтво: графiка” i здобув перемогу. Нагороджений дипломом I ступеня. Особливо приємно усвiдомлювати, що головою журі у номінації “Графіка” був вiдомий скульптор, заслужений діяч мистецтв України, Народний художник України, член Національної спілки художників України Шолудько Володимир Борисович. І саме його оцiнка викликає ще бiльшу гордiсть за нашого Олександра, дiйсно талановитого та обдарованого юнака.

Вiтаємо Сашу з черговою перемогою i бажаємо подальших творчих успiхiв, безлiч iдей та невичерпної енергiї для їх втiлення!