ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ ПРОЄКТІВ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 208 “АГРОІНЖЕНЕРІЯ” ЗАВЕРШЕНО

З 14 по 27 червня 2023 року у Відокремленому структурному підрозділі “Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету” на відділенні “Механізація і організація виробництва сільськогосподарської продукції”  проводився  захист кваліфікаційних робіт (дипломних проєктів) студентів спеціальності 208 “Агроінженерія”.

Дипломні проєкти  на відділенні “Механізація і організація виробництва сільськогосподарської продукції” займають важливе місце в системі підготовки фахівців.

У процесі захисту дипломного проєкту студенти показали високий рівень професійних знань і практичних навичок. Для кращого сприйняття змісту дипломного проєкту студентами використовувались мультимедійні засоби.

Голова комісії – заступник декана з навчальної роботи інженерно- технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету, доцент КЕЛЕМЕШ Антон Олександрович високо оцінив різноплановість тематики, повноцінні дипломні проєкти, високий рівень підготовки та практичний досвід, креативність і позитивний настрій щодо розвитку сільськогосподарської галузі України в майбутньому.

Бажаємо нашим випускникам, щоб знання та практичний досвід, здобуті у коледжі, стали надійним фундаментом для подальшого професійного росту незалежно від обраного подальшого напрямку в житті.