КОНКУРС “КРАЩИЙ ЗА ПРОФЕСІЄЮ” СЕРЕД СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 208 “АГРОІНЖЕНЕРІЯ”

04 травня 2023 року у Відокремленому структурному підрозділі «Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету», в рамках декади МЦК механізації виробничих процесів, відбувся конкурс «Кращий за професією» .

Учасниками дійства стали студенти 2-го курсу відділення “Механізація і організація виробництва сільськогосподарської продукції” спеціальності 208 “Агроінженерія”, а саме групи М21, М22, М23 та М14. Змагання проводилося на базі навчально-виробничої майстерні коледжу.

Учасники змагань мали можливість випробувати себе  в цілому ряді конкурсів, а саме: “Кращий зварювальник”, “Кращий слюсар”, “Кращий токар” та “Теоретична розминка”, в якому участь прийняла вся команда.

Проводили дані конкурси викладачі та майстри виробинчого навчання: Петровський В.Г., Петраш В.М., Пойда О.М., Бедюх В.В., Данилейко О.А., Юхименко О.А. та Годлевський І.О.

У теоретичній розминці перемогу святкувала група М14 – студенти саме цієї групи найшвидше і найкраще справилися з поставленою задачею.

Конкурс  “Кращий токар” – необхідно було виготовити запропоновану деталь “Втулка” (згідно поданого креслення). Перемогу виборов студент групи М23 Кружков Віктор.

Конкурс “Кращий слюсар”  – згідно умов конкурсу необхідно було виготовити деталь “Підвіс”. Переміг представник групи М21 Джухіль Артем.

У конкурсі “Кращий зварювальник” необхідно було виготовити  виріб з запропонованих заготовок та згідно креслення. Кращим став представник групи М22 Рубан Олег.

За результатом загальнокомандних змагань перемогу здобули студенти групи М14 – нагороджені грамотою.

Студенти груп М21, М22 та М23 нагороджені подяками за активну участь у змаганнях у рамках декади.

Висловлюємо щиру подяку студентам ІІ курсу відділення “ Механізація і організація виробництва сільськогосподарської продукції” спеціальності 208 “Агроінженерія”  за участь та майстерність у конкурсах.