ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ ГРОШЕЙ

З 20 березня до 2 квітня 2023 року в Україні відзначатиметься Всесвітній тиждень грошей (англ. Global Money Week 2023), у якому щороку беруть участь більше 100 країн світу. Національний банк України є офіційним координатором Global Money Week в Україні.

Всесвітній тиждень грошей – це щорічна всесвітня кампанія з підвищення фінансової обізнаності, яка підкреслює важливість того, щоб молоді люди з раннього віку були фінансово обізнаними, поступово опановували навички, здобували знання, формували менталітет і поведінкові моделі, потрібні для прийняття зважених фінансових рішень, щоб у результаті досягти фінансового процвітання і фінансової стійкості.

На сьогоднішній день, незалежно від того, яку освіту має людина, вона має бути фінансово грамотною, правильно розпоряджатися коштами. Адже це є основою успіху особистості, основою успіху країни, основою, яка б допомогла пояснити та показати новому поколінню, наскільки важливо вміти керувати власними коштами. Фінансова грамотність дозволяє розвинути важливі практичні життєві навички, зокрема, – вміння економити, інвестувати та позичати гроші. Окрім цього, навчання грамоти допомагає людині більше дізнатися про власні фінансові права.

У Відокремленому структурному підрозділі «Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» у ході тижня будуть проводитись заходи щодо фінансової грамотності. Тож запрошуємо приєднатися усіх, хто бажає стати учасником. Буде дуже цікаво, весело, корисно та пізнавально!