ЦІКАВИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД

      У Відокремленому структурному підрозділі «Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету», у рамках декади МЦК «Енергетика агропромислового виробництва», відбувся навчально-пізнавальний захід «Цікавий електропривод» для здобувачів освіти груп третього та четвертого курсів, проведений викладачем електротехнічних дисциплін Ходосовою Н.В.

      Важливою частиною навчальної діяльності є мотиваційний аспект. Для мотивації студентів, зацікавлення їх дисципліною, створення позитивного ставлення до навчання, використовуються ігрові технології.

       Даний конкурс спрямований на виявлення якостей електрика, бо команди мають проявити кмітливість і уяву. Складність професії електрика полягає в тому, що він повинен мати дуже розвинену уяву. Не кожен здатен подивитися на принципіальну схему і зрозуміти, що відбудеться, коли до неї подати живлення. А електрик знає, розуміє і розкаже, який виробничий процес відбудеться.

     У даному заході-конкурсі змагалися дві команди: «КОНТАКТОР», групи А41 – Теренько Анатолій, Лисенко Максим, Левін Сергій, Тарасенко Тарас та «ВЕНТИЛЯТОР», групи А31 – Куць Віктор, Капацій Ярослав, Облог Олег, Литовченко Михайло. Учасники змагань брали участь у конкурсах: «Тести», «Хто швидше», «Пазли», «Визначення на осліп».

     Команди показали високий рівень міжособистісного спілкування, згуртованість, внутрішню дисципліну та добрі результати із засвоєння матеріалу дисципліни.

         У результаті змагань обидві команди набрали однакову кількість балів.

         Бажаємо подальших творчих злетів і перемог.