30.09.2022.р. відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти у ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАУ» .
Це свято не тільки педагогів, вихователів, майстрів, а й кожного працівника, який щоранку поспішає до коледжу, щоб самовіддано на своєму робочому місці долучитися до спільної справи навчання і виховання молодого покоління.
Від імені директора працівників коледжу зі святом привітала заступник директора з навчальної роботи Литвиненко Віта Володимирівна і побажала нових вершин у професійній діяльності. За особливі здобутки і досягнення працівники коледжу нагороджені грамотами і подяками.
Сьогодні, у складні часи випробувань, працівники коледжу зуміли зберегти освітянські цінності, мобілізувати сили, знайти нові форми і методи навчання, щоб вистояти у цій нелегкій ситуації.
Разом ми працюємо для перемоги і процвітання України!