АТЕСТАЦІЮ МАЙБУТНІХ ЕКОНОМІСТІВ ПРОВЕДЕНО

    Кваліфікаційний іспит з економічних дисциплін – це важливий крок до професійної діяльності. Він проводиться з метою оцінки рівня знань та  фактичної підготовленості до роботи за фахом.

    Сьогодні у групах Е31, Е22 та ЕП12 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізації «Економіка підприємства» проведено кваліфікаційний іспит з економічних дисциплін. Він складався з двох частин. Перша –  теоретична, до якої входили завдання з визначених Стандартом дисциплін у тестовій формі. Друга частина передбачала практично-розрахункове завдання, що дає можливість продемонструвати вміння виконувати економічні розрахунки.

   Для випускників екзамен є надзвичайно важливим моментом, адже вони підтверджують рівень теоретичних знань та практичних навичок, здобутих у коледжі, перед членами екзаменаційної комісії.

    Студенти-випускники показали достатній рівень знань, змістовно відповідали на всі поставлені запитання і в черговий раз довели свою фахову майстерність. Комісія на чолі з Дорофєєвим Олександром Вікторовичем, заступником завідувача кафедри публічного управління та адміністрування Полтавського державного аграрного університету, доктором економічних наук, професором, належно оцінила рівень підготовки студентів.  Найкращими майбутніми фахівцями-економістами показали себе Хоменко Марія, Натрусна Владислава та Лисенко Лілія. З упевненістю можна сказати, що в Україні підростає нова формація фахівців з економіки підприємства.

    Вітаємо студентів з успішним складанням кваліфікаційного іспиту та бажаємо випускникам творчої наснаги, удачі у рішенні задач будь-якої складності, успіхів у реалізації найсміливіших рішень.