ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

      6 грудня в нашій країні відзначається свято – День Збройних Сил України. Це, насамперед, свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності нашої держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

      З метою патріотичного виховання здобувачів освіти коледжу було проведено ряд заходів. Викладачем дисципліни «Захист України» Качаном Олександром Михайловичем у групі М13 було проведено відкриту виховну годину із залученням представника військкомату Крутька Анатолія Івановича.

     У групах М11 та М12 пройшли спортивні змагання «Справжні чоловіки  несуть службу в армії», проведені викладачем фізичного виховання та фізичної культури Сидоренком Вячеславом Федоровичем.

     Перед змаганнями заступник директора з виховної роботи привітала юнаків зі святом і побажала життєвих успіхів та перемоги. Змагання пройшли в напруженій боротьбі. Юнаки показали свою фізичну силу і спритність.

     Рада студентського самоврядування підготувала тематичну фотозону, де студенти активно фотографувалися та ознайомилися із елементами військового обмундирування.