ЕКЗАМЕН ЗДАЛИ – ПРОФЕСІЮ ОТРИМАЛИ

      Сьогодення ставить перед молоддю все нові і нові завдання. І щоб бути сучасним і відповідати вимогам, необхідно мати не тільки теоретичні, але й практичні навички. У Відокремленому структурному підрозділі „Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавської державної аграрної академії“ створено всі умови для бажаючих отримати не тільки основну фахову освіту, але й робітничу професію. Звичайно приваблює юнаків можливість вправно керувати транспортними засобами. Відповідно до ліцензії бажаючі мають можливість  отримати міцні знання  з будови технічних засобів, їх характеристик, властивостей, призначення, опанувати Правила дорожнього руху. Поряд з цим, звичайно ж, проводяться практичні навички з керування транспортними  засобами.

        Цими днями у коледжі було проведено здачу екзаменів на отримання посвідчення на право керувати тракторами категорії «А1», до якої входять колісні та гусеничні трактори, та «В1» – це зернозбиральні комбайни КЗС-954. Слухачі показали хороші знання теоретичного матеріалу: технічні характеристики, будова призначення тракторів, комбайнів та інших механізмів; вміння розв’язувати дорожні ситуації. Друга частина передбачала перевірку вміння керувати транспортними засобами. Відповідна комісія, яка була створена  у закладі, переконалася, що студенти вправно вміють виконувати рух «вісімкою та змійкою», проїжджати через ворота і заїжджати до приміщення, приєднувати до причіпних та начіпних машин і пристроїв та багато іншого. Приємно  також відмітити, що цю частину було проведено на новому  навчальному автотрактодромі, який  облаштовано на території закладу цієї весни  і відповідає сучасним вимогам, має привабливий вигляд.

          Тож вітаємо тих, хто успішно склав випробування і хто готував їх до цього. Адже тепер молоді спеціалісти успішно матимуть можливість обробляти родючі поля, збирати врожаї, виконувати іншу роботу, яка приноситиме їм задоволення.

ПОДІЛИТИСЯ
попередня статтяДЕНЬ ДРУЗІВ
наступна статтяЦІКАВЕ ДОЗВІЛЛЯ!