ЦІКАВА ТА КОРИСНА НАУКА ПРО НАВКОЛИШНІЙ СВІТ

    У сучасних умовах ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» намагається підготувати кваліфікованого випускника, який здатний орієнтуватися в усіх сферах життєдіяльності та швидко адаптуватися до динамічного суспільства.

      Це досягається шляхом стимулювання творчого самовдосконалення, впровадження нових форм та методів пошуку обдарованих студентів, створення умов для розвитку їх здібностей, підвищення інтересу до вивчення дисциплін.

     Тому здобувачі освіти намагаються брати активну участь у різноманітних конкурсах, турнірах, олімпіадах.

          У Всеукраїнських інтернет-олімпіадах з фізики «На Урок» та «Всеосвіта» взяли участь студенти 1 курсу, які продемонстрували теоретичні знання і вміння розв’язувати задачі. Адже знати фізику – це розуміти багатогранний та неповторний світ природи, відкривати різні закономірності, що дозволяють пояснити і об’єднати різні фізичні явища.

       Вітаємо всіх учасників:

група М11: Олексенко Денис, Разумейко Роман;

група М12: Гребінник Іван, Зозуля Євгеній, Корчемний Вадим, Кувік Ростислав, Марченко Станіслав, Сірий-Козак Арсеній.

група Ф11: Безкоровайна Вікторія, Зарицький Ростислав, Красюк Віктор, Кусайко Артур,

група А11: Дебел Денис, Литовченко Михайло, Облог Олег, Редька Владислав, Сьомка Микита, Синягівський Андрій, Мушенко Олександр;

група О,Е11: Бородай Анна, Горева Марина, Льопка Анастасія, Макаренко Вікторія, Чернушенко Владислав, Якименко Анастасія, Капацій Марина, Химич Ольга;

       Усі здобувачі освіти отримали досвід та знання, необхідні для подальших кроків у вивченні фізики.

dav
dav

 

ПОДІЛИТИСЯ
попередня статтяМИ ОБИРАЄМО СПОРТ!
наступна статтяДЕНЬ ДРУЗІВ