ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ ДЕКАДИ МЦК “ЕНЕРГЕТИКА АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА” З 17.05. ПО 28.05.2021Р.

      Під час декади було проведено ряд цікавих заходів. Вони активізують учасників вивчений матеріал та дають можливість закріпити його на практиці. Заходи проводилися у кабінетах і лабораторіях електровідділення, а також онлайн.
   Бібліотекарі коледжу представили книжкову виставку «Енергетика та електрифікація вчора, сьогодні, завтра…».
      У конкурсах і змаганнях маємо такі результати:
    * Олімпіада «Знавці електротехніки»: перше місце поділили два студенти групи А21 Науменко Олександр і Мірошніченко Максим.
   * Конкурс «Світловий момент»: переможці – команда групи А31 в складі: Бровка Андрія, Сірого Максима, Горди Вадима, Серченка Романа, Кузнецова Руслана.
  * Конкурс професійної майстерності: серед учасників змагань переможцями стали: Ковтун Олександр, група А31 – у конкурсі «Монтаж схеми керування електродвигуном за допомогою нереверсивного магнітного пускача»; Джадан Ростислав, група А42 – у конкурсі «Монтаж установочної апаратури внутрішньої мережі» ; Устименко Артем, група А41 – у конкурсі «Моделювання схеми на комп’ютері та паяння схеми».
   * Конкурс «Цікавий електропривод»: серед груп А31 і АП12, перемогла команда групи А-31. Вітаємо учасників  конкурсу  та переможців і бажаємо їм успіхів.