31 ТРАВНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТЮТЮНОПАЛІННЯМ

       Щороку 31 травня весь світ відзначає День боротьби з тютюнокурінням. У цей день по всьому світу проходять антитютюнові акції.

      Метою Дня відмови від паління є активні дії по сприянню у зниженні поширення шкідливої тютюнової залежності. Це включає у себе боротьбу проти тютюнопаління в усіх прошарках суспільства. Широке інформування про шкідливий і згубний вплив тютюну на здоров’я курця і оточуючих його людей здатне позитивно вплинути на самосвідомість безлічі курців. Завдяки достатній обізнаності населення про шкоду паління для здоров’я та доступним методам позбавлення від цієї шкідливої звички багато громадян прагнуть позбутися згубної нікотинової залежності. Деякі люди не усвідомлюють всієї тяжкості наслідків від вживання тютюну для свого здоров’я і здоров’я своїх дітей.

     У ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАУ» цей тиждень присвячений боротьбі з тютюнопалінням, адже високий рівень вживання тютюну в Україні є соціально-демографічною проблемою, яка стосується як усього населення загалом, так і студентської молоді особливо. Поширеність куріння серед цієї категорії зростає, тому в коледжі постійно проводяться інформаційні заходи профілактики.

       Практичний психолог коледжу Лідія Новоселецька протягом тижня планує провести години спілкування зі студентами на тему «Ми – проти паління, ми – за здорове покоління».

        Рада студентського самоврядування підготувала тематичну фотозону та провела акцію серед студентів «Віддай сигарету – отримай цукерку”.
Мета акції – зберегти здоров`я ближніх. Студенти сприйняли дані акції позитивно. Дехто міняв на цукерки, навіть цілі пачки сигарет та й солодощі отримували не лише завзяті курці, а й перехожі, що не курять.

       Шановні студенти, бережіть себе та своє здоров’я! Курити сьогодні – не модно!