9 травня відзначається День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (1939-1945).
Представники колективу та Ради студентського самоврядування ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАУ» вшанували світлу пам’ять тих, хто віддав своє життя за мирне майбутнє. Квіти до пам’ятника Невiдомому солдату поклали директор коледжу Микола Чишко та його заступники Віта Литвиненко, Роман Загривий та Дарина Призенко.
Пам’ять про Другу світову війну непідвладна ні часу, ні обставинам. Через горнила пройшли 62 країни із 73-х країн світу. Народ України – один із тих, хто поніс неймовірно великі втрати.
Ця дата – пам’ять та вічна скорбота за втраченими мільйонами людей. Це свято сильних духом, котрі у дуже непростий час змогли піднятися на боротьбу та здолати нацизм, тим самим подарувавши нащадкам майбутнє.
Вже не перший рік святкування відбувається під символічним гаслом – “Ніколи знову!”, наголошуючи, щоб подібне у людській історії більше ніколи не повторилося.