ОНЛАЙН-ОЛІМПІАДА З ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА

      Сьогодні, напевне, немає людини, яка  б недооцінювала  роль економічних питань в житті суспільства. Безробіття, інфляція, робочі місця,  доходи, процентні ставки… Як розібратись в цьому хаосі, як знайти усьому своє місце, як відокремити головне від другорядного? Щоб дати відповідь на ці питання, необхідно знати правила та принципи функціонування ринкової економіки, основних її інституцій.

    13 квітня 2021 року, у рамках декади циклової комісії економічних дисциплін, викладач Бровко Л.В., використовуючи платформу дистанційного навчання МООDLE, провела онлайн-олімпіаду з дисципліни «Економіка підприємства» серед студентів груп О21, Е21 та Е12 спеціальностей «Менеджмент» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

   Мета проведення заходу –  виявлення здібної молоді, розвитку економічного мислення та підготовки  до  роботи в ринкових умовах.

     Завдання олімпіади мало чотири рівні складності. Здобувачам освіти необхідно було виконати тести, які мали одну правильну відповідь, та тести з декількома варіантами правильних відповідей; визначити економічні показники, подані у задачах, та знайти зайве поняття з поданих малюнків.

    За результатами онлайн-олімпіади 1 місце зайняла студентка групи Е21 Марія Хоменко. 2 місце розділили  Каріна Андрущенко (група О21) та Дарина Чех (группа Е21).  3 місце  посіла  Каріна Баль (група Е21).

  Дякуємо всім студентам, які долучились до проведення онлайн-олімпіади. Сподіваємось, що кожному учаснику вона додала нових знань, вражень та емоцій і спонукала до більш глибокого вивчення такої цікавої та потрібної науки – ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА!