ЩИРИЙ СМІХ ПРОДОВЖУЄ ЖИТТЯ

       Недаремно кажуть, що сміх продовжує життя. Добрий жарт, весела посмішка, цікавий анекдот – все це сприяє створенню гарного настрою людини.
     1 квітня – День сміху. Цю особливу дату знають майже всі, а хто забув, тому швидко нагадають – розіграшами та жартами. Щорічно, з однаковим успіхом, це свято  відзначається  у багатьох країнах світу.  Коли і ким  воно було започатковане в Україні  невідомо.  Але в творах багатьох письменників і поетів кінця XVII століття з’являлися рядки про першоквітневі розіграші.
     Слід сказати, що українці завжди були щедрими на дотепні жарти. Письменники – сатирики – Остап Вишня,  Павло Глазовий, Євген Дудар, Валентин Лагода,  Степан Олійник, Полікарп Шабатин, Марія Ульянова увійшли в українську літературу як високоталановиті  майстри сатири та гумору, здобувши  заслужене визнання мільйонів читачів. Вони не шкодували барв, щоб висміяти ледарство, брехливість та невмілість.   Народні гуморески, оповідання,  жарти передають людству досвід цілих поколінь.
      До Дня сміху в бібліотеці ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» оформлено книжкову виставку «Щирий сміх продовжує життя», на якій представлені збірки з жартівливими оповіданнями, гуморесками та  анекдотами, які змусять посміхнутися навіть найсерйозніших.
      Вітаємо усіх зі святом! Бажаємо  гарного всім настрою та веселої вдачі.