ЗУСТРІЧ В ФОРМАТІ ОНЛАЙН

4 березня 2021 року кафедра підприємництва і права Полтавського державного аграрного університету запросила студентів Відокремленого структурного підрозділу «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАУ» на онлайн-зустріч з нагоди вручення подарунків від проєкту YEP , ПДАУ та підприємців.
За участі директора ННІ ЕУПІТ Олександра Галича, заступниці директора ННІ ЕУПІТ Алли Світличної, завідувача кафедри підприємництва і права Ханлара Махмудова, керівників проєкту Наталії Дем’яненко та Дмитра Дячкова, викладачів, підприємця Андрія Печериці, гостей із Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж управління, економіки і права ПДАУ» та студентів випускних груп економічних спеціальностей ВСП ХАФК ПДАУ відбулося нагородження команди переможців та команд учасників Всеукраїнського конкурсу студентських стартапів від проєкту YEP за ініціативи «Підприємницький університет». Андрій Печериця розповів багато цікавого про підприємництво, поділився порадами успішного ведення бізнесу.
Гра «Вірю – не вірю», яка була проведена між студентами коледжів, дала можливість отримати нові знання у сфері креативного підприємництва та отримати подарунки за кмітливість.
Студентів запросили на навчання на різні спеціальності.
Здобувачі освіти збагатилися новими знаннями та залишилися задоволені результатами зустрічі. Щиро дякуємо за запрошення та можливість долучитися до такої цікавої та корисної зустрічі. А також висловлюємо щирі вітання всім учасникам стартап-проєктів та бажаємо подальших креативних звершень і успіхів у реалізації найсміливіших планів.