ЩАСЛИВОЇ ЖИТТЄВОЇ ДОРОГИ, ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ – 2021!

         У житті майже кожної людини є незабутня пора – студентські роки. Студентські роки, проведені у ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА», – це особливі роки. Це водограй незабутніх подій і вражень, коледжівських вечорів і конкурсів, екскурсій і подорожей, малих і великих студентських досягнень, сповнених потужною енергією козацького краю.

       У перших числах лютого 2021 року ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» щиро вітав випускників, батьків та гостей зі святом, яке буває досить рідко у житті кожної людини, – з ДНЕМ ВИПУСКНИКА. У цей день крокують поряд біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радісні мрії про майбуття. Це день, коли 11 випускників спеціальності «Менеджмент» спеціалізації «Організація виробництва» залишають стіни нашого навчального закладу. Прийшов час, коли  єдиний шлях,  яким прямували юнаки і дівчата протягом   3,5 років навчання, розчинився у безмежності Всесвіту.  І вже завтра перед ними відкриються тисячі доріг, але кожен з них вибере свій, неповторний, особистий життєвий шлях.

        ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» з честю виконав свою високу місію – надав знання та професійні навички і вручив дипломи молодших спеціалістів ще одинадцятьом молодим, енергійним творцям майбутнього.

       У стінах коледжу вчорашні здобувачі освіти, а тепер уже молоді спеціалісти, отримали базові знання з менеджменту. І вже свій подальший життєвий вибір кожен зробить особисто: чи продовжувати навчання, чи йти працювати за фахом, чи поєднати одне з іншим. Головне, щоб наші випускники використали знання і навики, здобуті під час навчання, використали свою молодечу енергію, досягли успіхів і були надійною зміною і опорою своїй сім’ї і нашій молодій  українській державі.

     Тож, шановні наші випускники, хай щасливим буде обраний вами шлях самостійного життя, хай завжди будуть поруч вірні друзі та мудрі наставники! Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання і вміння, що були отримані в нашому коледжі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній професійній діяльності!

      Шановні випускники! Щасливої та щедрої долі у житті! Впевнено крокуйте у майбутнє! А коледж завжди буде радий Вам, гордий за ваші успіхи і чекатиме на зустрічі з Вами, вашими дітьми та онуками.

           Вперед до нових успішних вершин!