В ОКЕАН ДОРОСЛОГО ЖИТТЯ…

Ось і настав цей день – день прощання з рідним коледжем. Попереду – незвідана даль. Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці, протоптана стежка по знайомих аудиторіях, розумні настанови мудрих викладачів… Знайти себе, своє місце у житті, вирости і вижити, бути завжди людиною – що є святішим і дорожчим?

Сьогодні, 26 червня,  на подвір’ї Відокремленого структурного підрозділу  «Хорольський агропромисловий фаховий коледж  Полтавської державної аграрної академії»  відбулося вручення дипломів. Урочиста церемонія вперше відбулася без родичів випускників, а також – без звичаїв, що укорінилися у нашому закладі.

Шановні випускники! Уже завтра перед вами відкриються тисячі доріг, але кожен з Вас обере особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо, впевнено, пам’ятаючи, що Ви є випускниками нашого коледжу, адже він з честю виконав свою високу місію – Ви отримали якісні знання, розвинули творчі здібності, навчилися відстоювати свої погляди і переконання, любити рідну землю. Це безцінний капітал, який допоможе Вам справитися з усіма життєвими випробуваннями і досягти великих результатів.

 Дипломи про здобуття освіти отримали 136 фахівців агропромислового комплексу: 74 фахівців – за кваліфікацією «техніки-механіки»; 29 фахівців – за кваліфікацією «техніки-електрики»; 14 фахівців – за кваліфікацією «економісти агропромислового комплексу»; 19 фахівців – у галузі «організація ведення фермерського господарства».

 Гордістю коледжу є цьогорічні відмінники навчання: 22 фахівця отримують дипломи з відзнакою:

Спеціальність: 208 «Агроінженерія»

М34 – Бибик Станіслав, Хршоян Мелік ;

М41 – Удодик Віталій, Бондар Олександр, Кіпаренко Віктор,  Ландар Артем;

М42 – Бойко Олег, Баган Артур, Чуприна  Микола;

М43 – Бурбига  Євген, Жадан Ігор, Назаренко Назар, Лисий Володимир.

Спеціальність: 141 «Електроенергетика, електротехніка   та електромеханіка»

 А41 – Козидра Владислав,  Лутченко Віталіна.

Спеціальність: 201 «Агрономія»

 Ф-41 – Ємець Дмитро, Олійник Діана, Гулевцев Антон, Шепель Віталій.  

Спеціальність: 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

 Е-31 – Лоза Олександр, Глущенко Вікторія, Синиченко Аміна.

Особливо хочеться сьогодні відзначити постійних учасників  та переможців фестивалів, конкурсів, акцій: Ємця Дмитра – Ф41, Гулевцева Антона – Ф41, Синиченко Аміну – Е31, Гусаренка Максима – М42, Бондара Олександра – М41, Асауленка Владислава – М41, Коноваленка Вадима – М41, Жадана Ігора – М43.

Неодноразово честь коледжу захищали на змаганнях наші  славні спортсмени з числа випускників: Москалець Микола – М43,  Ландар Артем – М41,  Хршоян Мєлік – М34, Остапенко Станіслав – М34, Михайлик Олександр – М34, Перебийніс  Назар – М42,  Мазанько  Ростислав – М34,  Ємець Дмитро – Ф41.

Ми  висловлюємо велику подяку за ваші успіхи. Ми радіємо кожному вашому успіху і переживаємо за найменшу невдачу. Ви з честю подолали перші серйозні випробування. А прекрасна пора юності допоможе Вам подолати всі перепони.

Від усього серця бажаємо випускникам здійснення найзаповітніших мрій, успіхів у кар’єрному зростанні та реалізації в усіх сферах життя. Пам’ятайте, що двері нашого навчального закладу завжди відкриті для зустрічі з Вами, дорогі випускники!

У добру путь, діти, бажаємо Вам успіхів, здійснення усіх задумів. Нехай щасливим буде для вас шлях самостійного життя, нехай завжди будуть вірні друзі та мудрі наставники!

Щасливої та щедрої долі у житті Вам,  дорогі випускники!