Учора студент – сьогодні фахівець

    Захист дипломних проектів є фінальним іспитом у навчальному процесі. Добігає кінця прекрасна пора студентського життя у ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА». Відходять у минуле теоретичні заняття, лабораторно-практичні роботи, іспити. Проте залишилось багато гарних спогадів про студентське життя.

Випускники спеціальності “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” прикладають максимум зусиль для гідного завершення свого навчання. Дипломники готують до захисту розрахунковий і графічний матеріал та презентацію.

 Випускники, які мають практичні здібності, на захист готують конструктивну частину у вигляді макетів, лабораторних стендів та приладів, які в подальшому можна використовувати в навчальному процесі в лабораторіях і кабінетах відділення.

Голова комісії  – доктор технічних наук, професор кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту ХНТУСГ iменi Петра Василенка Мороз Олександр Миколайович та представники комісії високо  оцінили знання студентів та з особливою увагою спостерігали за демонстрацією макетів, пристроїв та 3D моделей.