ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ЗА 2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

    24 червня 2020 року в актовому залі ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» проведено підсумкове засідання педагогічної ради, на якому розглянуто наступні питання:

  1. Про підсумки методичної роботи у коледжі.
  2. Про підсумки самоатестації педагогічних працівників.
  3. Про затвердження навчальних планів і робочих навчальних планів та попередній розподіл навантаження між педагогічними працівниками.

Після їх обговорення прийнято відповідні рішення.

На початку засідання директор коледжу Чишко М.М. та голова профкому Загривий Р.А. вручили грамоти викладачу економічних дисциплін Діхтярь Л.І., викладачу  соціально-гуманітарних дисциплін Падалці О.А., викладачу електротехнічних дисциплін Вітряку А.В., які виходять на заслужений відпочинок. Подякували їм за високий професіоналізм, бездоганну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у професійній діяльності і побажали здоров’я на довгі щасливі роки.

За підсумками самоатестації викладачів, директор коледжу Чишко М.М. вручив нагороди педагогічним працівникам та МЦК, що зайняли призові місця у підсумках навчально-методичної роботи:

  • Мельніченко Л.В., Стеценко О.О., Онищенко Н.В. – І місце;
  • Призенко Д.М., Устименко О.А. – ІІ місце;
  • Цівину Л.М., Логвіненко В.В. – ІІІ місце;
  • колектив викладачів МЦК економічних дисциплін (голова МЦК Бровко Л.В.). – І місце;
  • колектив викладачів МЦК гуманітарних дисциплін (голова МЦК Логвіненко В.В.) – ІІ місце;
  • колектив викладачів МЦК природничих дисциплін (голова МЦК  Мельніченко Л.В.) – ІІІ місце.

Насамкінець адміністрація коледжу побажала педагогічним працівникам успішного завершення навчального року та гарної відпустки.